Lot Thema Afbeelding Omschrijving Metaal Staat  Inzet €
301 België Lot 10 cent 1861-62-63-64  (4 stuks) ni diverse 10 10
302   Leopold II  2 frank 1887  nl ag F+ 50 50
303   Id.50 cent 1886 fr ag pr 50 -
304   Id. 50 cent 1886 nl ag pr 50 -
305   Id. 50 cent 1901 nl+fr type zittende leeuw  2 stuks  ag Zfr+/pr- 50 -
306   Id. 10 cent 1901 nl+10 cent 1898 nl  type braemt  2 stuks ni Pr-zfr+ 120 -
307   Id. 5 cent 1901 fr michaux ni zfr 30 50
308   Lot (5 stuks)25c+10c+5c Leopold II 1902-1908 te bezichtigen ni   6 -
309   Albert I 10 cent1931fr+1930fr+1931fr    3 stuks ni F-zf 40 -
310   Albert I 1fr 1910 fr ag fdc 10 10
311   Albert I 1 fr 1923 vl+50 centiemen 1928 vl      (2 stuks) ni Pr/fdc 5 16
312   Albert I 10 francs 1830-1930 ni fr 10 10
313   Albert I fantasiestuk uit zilveren 1 fr     te bezichtigen ag zfr 10 16
314   Id. 5 cent 1932fr+1930nl+1931nl+2 cent 1912 2x        tot 5 stuks diverse zfr 10 -
315   Id 5 fr 1930-1934 fr   complete serie+1930-33nl   17  stuks ni diverse 40 -
316   Leopold III Lot 12 stuks  1936-1937fr 2 x 1936 nl 5fr 1938-39+ 1 fr.1935nl ni diverse 20 -
317   Lot 7 x 50fr 1939-40+boudewijn 250fr 1976(2)expo+huw 58-60
(4)Totaal 12 stuks
ag diverse 50 50
318   50 fr 1939 vl/fr zonder kruis ag pr 25 25
319   50 fr 1939 vl/fr zonder kruis pos A ag pr 20 20
320   50 fr 1940 (2) fr/vl ag pr 18 -
321   Lot (7 stuks)Leopold III 1938-1940   1 fr +5 fr  te bezichtigen ni zfr 8 10
322   5 FR 1948vl+1949 vl+1 fr 1951fr   type ceres   3 stuks ni Pr-fdc 6 17
323   Lot 50 frank 1954 fr+vl+2 fr 1944 (3 stuks) Ag+fe zfr 8 8
324 België   Luxeschrijn met 2 boeken fdc sest Belgie   fdc 50 50
325   Boudewijn muntensets 1970-1971-1972   ( 3)   pr 30 65
326   Boudewijn 250 fr 1976 gepol stempel sterren in rand ag Pr+ 10 10
327   Boudewijn I set 250 fr in rood en wit doosje 1976 (2 stuks) ag   15 -
328   Boudewijn I  5 écu 1987 ag fdc 9 9
329   Boudewijn 1 fr 1990  vlaams  medailleslag  95 % Ni/fe fdc 10 -
330     Boudewijn serie omloopmunten  1982-1988 nbfb s13   fdc 12 12