Lot Thema Afbeelding Omschrijving Metaal Staat  Inzet €
331   Fantasiestuk : vz 20 fr kz 5 fr     prachtige arbeid !!!   fdc 5 5
332   Albert II  250 fr Benelux 1944-1994   pr 8 8
333   Een tweede exemplaar ag fdc 8 8
333a     Albert II 250 frank koningin Astrid op grote kaart ag fdc 15 -
334 België Lot  5 cent,10 c  1 cent 1827 B(fr+)  totaal     6 stuks diverse diverse 5 12
335     Lot 2 centiemen 1835,1870,1874,1902-11  totaal 10 stuks cu Fr/zfr 12 -
336   Lot Belgie en Luxemburg   totaal 15 stuks diverse diverse 5 5
337   Lot zilver expo(2)100fr (2)   total  4 stuks ag Zfr+ 15 15
338     Albert II  250 fr paola in kaart ag gp 15 -
339 bankbiljetten   1 frank nat.bank van  Belgie 27.08.1914    nbbb-1   pr 100 100
340     100 fr dynastie 07.10.1946   fr 10 -
341     2x 100 fr Lombard en Beyaert   Fr/zfr 10 -
342     100 fr 19.05.1953 eeuwfeest   Fr+ 10 -
343     1000 fr 25.10.1950 eeuwfeest   Fr+ 40 -
344     1000 fr Mercator 14.03.1975   Fr+ 30 -
345     1000 fr Mercator 01.09.1975   fr 25 -
346     1000 fr Mercator 07.01.1975 vervangbiljet “I”   pr 150 -
347     1000 fr Permeke  1997-1999   Zfr+ 30 -
348     20 fr 15.06.1964  nbbb-29 vervangingbiljet “I”   bankfris 10 26
349     200 fr A Sax  1996-1999   ZFr+ 10 -
350     500 fr  Margritte   Fr+ 15 -
351     2000 Victor Horta   zfr 55 -
352     Lot  5 x 100fr type 1898 de lantsheere-staquet-vd rest   fr 25 -
353     Lot  5 x20 fr 19.01.1945 Opeenvolgende nrs !   Pr/bfris 30 30
354 Belgie noodgeld 1914-1918   Flémalle Grande  5 cent. 1914-1915   zfr 160 -
355   1918 Thuin 10(centimes)   f 25 -
356 gevangenisgeld Aalst 5 centimes 1833  ref TH&B 7   zfr 30 30
357 + fictief geld Id. 1 centime 1833 ref Th&B 8   zfr 30 30
358   Gent 25 centimes 1833 Th&B 28   zfr 40 40
359   Id. 5 centimes 1833 Th&B 29   F+ 15 15
360   Rekem.koloniegesticht(1924-41) 1 fr (1/4)medaille Th&B 86a   zfr 40 50