Lot Thema Afbeelding Omschrijving Metaal Staat  Inzet €
361   ST Bernard correctiehuis. 10 cents Th&B 100a sn f 30 30
362   Tournai 10 c med. Th&B 117a al f 10 10
363   Id.5 c med.Th&B 118 var al f 20 20
364 gevangenisgeld Vilvoorde. 5 c 1833 Th&B.138   f+ 30 30
365 + fictief geld Id 5 c 1833 met klop Th&B 141   zfr 40 40
366   Id 1 c 1833 Th&B 139   f+ 20 20
367   Broeders van Liefde. 5 fr (grote 5)geen drieh.geen accenten   zfr 40 -
368   id. 5 fr (kleine 5)geen driehoek,geen accenten   (3 stuks)   Zf-f 20 -
369   id.2 fr geen driehoek,geen accenten   f 15 -
370   Id 0,5 f+0,25 fr,geen driehoek,geen accenten   (2 stuks)   Pr 10 -
371   Broeders v Liefde vervolg  0.25 fr met acc en drieh+0.10 fr geen drieh,geen accenten+0.05 fr met driehoek,geen accenten    Pr-fr 15 -
372 proefslagen Belgie  1 Frank 1922  Dupriez 2151 brons fdc 50 240
373   Luxemburg 2 frank 1924 nikkel  Puddler en 2 frank 1924 mat brons Probst 303(21)   fdc 50 -
374 Belgische ecu proeven   Ecu proeven 1992 zeldzaam (30 aangemunt ?) ag fp 200 -
375 Belg euro   Sets in luxekoffer 1999-2000-2001-2002-2003-2004 (5)   proof 495 -
376   Euro minikit 1999-2000  in zakje   fdc 20 -
377 Belg.Kongo Lot 10 stuks 2fr+1fr+50c + 5 makuta 1967   te bezichtigen diverse diverse 10 -
378   Lot 4 stuks 20 cent,10 cent… Ni+cu zfr 5 6
379 België penning Banque Nationale comité.d’escompte portret Leopld II.prachtige patina,zeer mooi portret ag proof 50 50
380   Leopold I eedaflegging 1831 brons fdc 10 -
381   De Potter kleine medaille met draagoog   Veyrat  1830 brons Pr+ 10 22
382   Onafhankelijkheid 1830  door Veyrat (deukjes op rand) Tin ? zfr 10 -
383   Penning Brusselse hondenclub het schipperke 1907 nr 176 ag pr 30 -
384   Paul v Hoegaerden 1914-1919    70 mm brons pr 8 -
385   Roger de kinder gouverneur  10.12.1963  90 mm brons pr 10 10
386   Onze woning 1929-1989 70 mm brons pr 5 -
387   Diederik vd Elzas -brugge- j.Fonteyne  70 mm brons pr 6 8
388   Karel roman berquin n7     70mm brons pr 8 -
389   Wereldtentoonstelling 1958  leplae  70 mm brons pr 6 6
390   Kennedytunnel Antwerpen   31051969   elstrom brons pr 6 6