Vorige 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 Volgende

Lot Thema Afbeelding Omschrijving Metaal Staat  Inzet €
226 GROOT-BRITTANNIE   verzameling 6 pence-shilling- 2 shillings- 1/2 crowns en crowns periode 1947-1981(98) CuNi zf fdc 30
227     verzameling 3 pences periode 1937-1967 ook moeilijkere jaren (30) geel koper zf fdc 25
228     verzameling 1/2 penny 1747-1967 (78) Cu zf-fdc 20
229     verzameling farthings periode 1825-1931 +  1/2 farthing 1844 Cu fr-zf 10
230     verzameling  penny's periode 1865-1967(78) Cu fr-pr 30
231     British armed forces 5 pounds 50 pence 10 pence(2X) 5 pence(3X) papier fr-pr 8
232 GUERNSEY   lot van 12 pasmunten van 1864 tot 2003 divers divers 8
233 HINDU STAAT   te identificeren zilveren munt Ag zf 10
234 HONGARIJE   5 corona 1907 Ag zf-pr 20
235 HONG KONG Brits   1 cent 1863-1866-1877-1902-1905-1923-1933 (7) Cu zf 25
236 IRAN   te identificeren munt zon achter leeuw Cu zf 12
237 ISLE OF MAN   crown 1976 Washington-horse tramway 1980 Queen mother 1987 American constitution  (4) Ni fdc 5
238 ISRAEL   10 lirot 1975 en 50 lirot 1979 Ag proof 18
239     16 pasmunten divers fdc 5
240 ITALIE   50 centesimi 1863M (2X) en 20 centesimi 1863 MBN (2X) Ag zf 15
241     5 lire Umberto 1879R Ag zf 50
242     5 lire Vittorio Emmanuel 1870-1871-1874-1875-1876-1878- (6) Ag zf 60
243     5 lire 1927 500 lire 1959 1000 lire 1970 (2X) - (4) Ag zf-fdc 25
244     verzameling pasmunten 1867-1949 (40) divers zf fdc 15
245     verzameling pasmunten 1924-1998 (80) divers zf fdc 12
246 JAPAN   2015 5 100 yen coin set 50th anniversary of the Shinkansen  CuNi unc 13
247 JERSEY   Lot van 20 pasmunten periode 1911-1987 divers divers 8
248 JOEGOSLAVIE   Lot van 40 circulatiemunten divers divers 6
249 LIBERIA   5 dollar 1997 dierenriem (12 ) CuNi fdc 30
250 LITOUWEN    5 Litai1925 (2X) 5 litai 1936 (2X) 10 litu 1936 (2X) 2 liti 1925 + 2 lati 1926 Letland 8) Ag zf 40
251 LUXEMBURG GH   10 cent 1860A 1870 1870 5 cent 1855A 1870 2 1/2 cent 1870 1901 (8) Cu zf-pr 30
252     5 centimes 1921-1921-1922 (3) Fe pr-fdc 25
253     Verzameling pasmunten alle nominaties periode 1900-1990 inclusief (119) Divers divers 50
254     verzameling munten Charlotte 10 frang 1929 (2X) 5 frang 1929 (4X) 250 frang 1963 en 100 frang 1963 (8) Ag zf-pr 40
255     100-50-20 frang 1946 Jan de Blinde Ag pr- 35
256     250 frang 1994 100 frang 1964 en 100 frang 1995 Ag fdc-proof 40
257     500 frang 1997 1995 en 2000 Ag proof 65
258     5 ecu 1993 Bech en 5 euro 1996 Henri (2) CuNi prooflike 5
259     25 ecu 1994 5 ecu 1994 Maria Theresia 5 ecu 1994 Charlotte 5 ecu 1995  Jean en Josephine Ag CuNi prooflike 25
260 MALTA   Lot van 14 pasmunten  van 3 mils tot 1 lira 1992 divers divers 3
261 MAROCCO   500 francs AH1376 dirham 1960 (2) Ag zf 20
262     Lot van 17 pasmunten divers divers 5
263 MEXICO   10 centavos 1891 en 5 centavos 1892 Ag zf 6
264     25 pesos 1968 Olympische Spelen (2X) en peso 1966 (2X) -(4) Ag fdc 25
265     set 1/4-1/10-1/20 onza 1993/1994 Ag fdc 10
266     lot circulatiemunten (20) divers divers 5
267 MIX   Ijsland 1000 kronur 1974 Solomon 5 dollars 1977 Liberia 20 dollars 1997 Polen 10 zlotych 2006 Turijn Ag fdc-proof 40
268     Lotje munten Congo- Belgisch Congo- Ruanda-Urundi  (20) divers gemiddeld zf 10
269     Lot munten Congo Dem Rep - ZaÎre- Katanga (20) divers zf-fdc 15
270     Lot munten Colombia-Iran-Mexico…(20) divers divers 3
271     lot munten Zweden - Mexico-Indonesie (20) divers divers 5
272     lot munten Hong-Kong Brits India Jamaica…(20) divers divers 7
273     lot munten Nepal Barbados Malaya(20) divers divers 3
274     lot munten Ierland Sri Lanka (20) divers divers 4
275     lot munten Cuba Mauritius Palestina…(20) divers divers 3
276     3 crowns Tristan da cunha Falklands en Saint Helena CuNi fdc 10
277     verzameling valse munten Indochina- China- Spanje-Hongkong-Italie… aangevuld met medailles historische personen (15) divers fdc 25
278     verzameling van 20 medailles historische personen verzilverd ? divers fdc 35
279     album met restmunten divers divers 25
280     10 Brabantse gulden 1981 papier unc 1
281     lot van 29 bankbiljetten papier unc 10
282     lot van 26 biljetten papier unc 5
283     lot van 23 gebruikte biljetten papier zfr 8
284     ot van 54 wereldbiljetten ( incluis publiciteit) papier zf-unc 10
285     lot van 8 vergulde wereldmunten met dieren divers unc 4
286     WWF 1986-1987 Fiji 10$ Tonga 2 pa'anga Samoa 10$  Ag proof 30
287     WWF 1986-1987 Zambia 10 kwacha Gambia 20 dalasis Sierra Leone 10 leones Ag proof 30
288     WWF 1986-1987 Mongolia 25 terper Nepal 250 rupees Filippijnen 200 piso Thailand 200 baht Indonesië 10000 rupiah Ag proof 50
289     WWF 1986-1987 Falklands 50 pence Bermuda 1 $ Turks and caicos one crown (1988) Cayman 5 dollars 1987 Ag proof 40
290     WWF 1986-1987 Botswana 2 pula Tanzania 100 shilling Malagasy 20 ariary(1988) Ag proof 30
291     WWF Mexico 100 pesos Oman 2 1/2 riyal Bahrain 5 dinars Ag proof 30
292     WWF 1986-1987 Jersey 2 £ Hongarije 500 forint Cyprus 1 £ Ag proof 30
293 MONACO   lot pasmunten(10) + Roemenië(8) divers divers 5
294 NEDERLAND   1/2 cent 1821 B Cu fr- 5
295     Lot 1/2 centen 1901 tot 1940 (19) Cu zf-pr 30
296     Lot centen 1823B tot 1902 (20) Cu fr-pr 30
297     Lot centen 1904 tot 1929 (20) Cu zf-fdc 30
298     Lot centen 1930-1956 (20) Cu zf fdc 10
299     Lot centen 1957 tot 1980 en 2 1/2 centen 1877 tot 1906 inclusief 1894(39) Cu zf fdc 35
300     Lot 2 1/2 centen 1912 tot 1941 + 7 munten Nederlands Indië (17) Cu zf fdc 20