Vorige 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8

Lot Thema Afbeelding Omschrijving Metaal Staat  Inzet €
526 MEDAILLES   Eenzijdige bronzen penning opgedragen aan Wilfried Martens, door Roger Duterme, 70 mm, Pr (in doosje) brons pr 8
527     Bronzen penning opgedragen aan Jena-Luc Dehaene, door Roger Duterme, 70 mm, Pr (in doosje) brons pr 8
528     Bronzen penning opgedragen aan Achille Van Acker, 1927-1967, door Dolf Ledel (1968), 70 mm, Pr  (in doosje) brons pr 8
529     Bronzen penning opgedragen aan August Vermeylen, 1872-1945, (handtekening in de halssnede), 60 mm, Pr (in doosje) brons pr 8
530     Bronzen penning opgedragen aan Camille Huysmans, 1871-1956, door Boschmans, 70 mm, Pr (in doosje) brons pr 8
531     Bronzen penning opgedragen aan Vice Comes Eyskens, 1905-1985, door H. Lannoye, 70 mm, Pr (in doosje) brons pr 8
532     Belgisch Congo, bronzen penning van de Societe Internationale Forestiere et Miniere du Congo, opgedragen voor de Oeuvres sociales / Le Berceau du Kasai, 1956, door  G. A. Brunet, atelier Fisch, 86 mm, Vancraenbroeck 57,  Pr (in doosje) brons pr 9
533     Portugal, bronzen penning “La Assembleia National Constituinte”, 1911 – 1986, op rand 510/1500, 80 mm, Pr brons pr 7
534     religieuze medaille Sint Pieter en Sint Paulus brons zf 5
535     religieuze medaille Sint Franciscus en Sint Antonius brons pr 10
536     Scherpenheuvel 400 jaar parochie Onze Lieve Vrouw brons fdc 5
537     Scherpenheuvel 400 jaar parochie Onze Lieve Vrouw brons fdc 5
538     België reeks 6 koningen en koninginnen 1999 ( 12 medailles) in box Ag proof 125
539     België Blijde Intrede Filip en Mathilde 12 medailles in beschadigde box Ag proof 125
540     Harry Elstrom Medaille 1976 abstracte compositie oplage 75 exemplaren tombak fdc 60
541     Harry Elstrom officiële medaille koning Boudewijn type 2 1970 tombak fdc- 10
542     Harry Elstrom Pegasus aanmoedigingsmedaille Pro Post 100 exemplaren tombak-Ag fdc- 40
543     Jean Absil België erepenning ministerie van financiën 1979 20 exemplaren tombak fdc 30
544     België euratom 1967 Ag pr 25
545 LITERATUUR   PHILIPEN, Luister van de Belgische munten , BAC 1979 nvt prachtig 8
546     MONTENEGRO 2013 Italian coins from the 18th C up to the present day ( including official papal medals ) 719 blz. nvt nieuw 15
547     Seaby British tokens and their values 1984 nvt zeer goed 9
548     Zonnebloem, catalogus van de zilveren munten geslagen door de zeven provinciën der verenigde Nederlanden ( 1606-1795) deel II 1971 nvt nieuw 10
549     Zonnebloem, catalogus van de zilveren munten geslagen door de zeven provinciën der verenigde Nederlanden (1576-1795) deel I en II 5de editie tweede druk mei 2000 nvt nieuw 22
550     Zonnebloem, catalogus van de koperen  munten geslagen door de zeven provinciën der verenigde Nederlanden ( 1606-1795) mei 2000 nvt nieuw 11
551     SAYLES, Ancient coin collecting Numismatic art of the Greek world 2nd edition 2007 nvt nieuw 20
552     SAYLES, Ancient coin collecting III The Roman World 2nd edition nvt nieuw 20
553     Nickel coinage - printed for private circulation by the Mond nickel Company London 1936 ZELDZAAM nvt zeer goed 35
554     FRERE H, Le denier du Xe au XIII siècle Leuven 1973 nvt nieuw 7
555     BRUCK G, Die spätrömische kupferprägung Graz Austria 1961 nvt zeer goed 15
556     Schulman Primitive money auction catalogue 1967-1968 New York nvt prachtig 7
557     VOLK Anglo-Saxon coins (Fitzwilliam museum) Cambridge 1985 nvt prachtig 9
558     Arnumis Les animaux et la monnaie Grecque figures d'un art millénaire 2003 nvt nieuw 25
559     CARLTON The International encyclopedaedic dictionary of numismatics 1996 nvt nieuw 10
560     Le bestiaire des monnaies , des sceaux et des medailles Paris 1975 535 blz nvt prachtig 18
561     SEAR Greek coins and their values Volume 1 Europe 1987 nvt prachtig 20
562     SEAR Greek coins and their values Volume 2 Asia and Africa nvt nieuw 22
563     Niederländische rechenpfennige und marken Auction 31 Zurich 1992 nvt prachtig 15
564     SANGERS, Rutten ea, STEVENSWEERT Munten en kaarten Maaseik 1982 nvt zeer goed 17
565     MOORHEAD The Frome Hoard British Museum Press 2010 nvt nieuw 6
566     GRAHAM and WINKLER Thai coins 1992 nvt nieuw 15
567     Bankovky a Mince Ceské Narodni Banky 1993-1994 ( in kleur en met essai-ontwerpen) nvt nieuw 10
568     Money in the Czech Lands before 1919 Czech National Bank 1996 zeldzaam nvt nieuw 25
569     SCHRAMM,räritaten aus der Geldgeschichte 1986 nvt zeer goed 7
570     FUCHS 250 years of platinum coinage 1740-1990 nvt prachtig 10
571 VARIA   5 kg gemengde wereldmunten divers divers 20
572     5 kg gemengde wereldmunten divers divers 20
573     5 kg gemengde wereldmunten divers divers 20
574     5 kg gemengde wereldmunten divers divers 20
575     5 kg gemengde wereldmunten divers divers 20
576     Lot 5 centiemen Belgie 1834 -1837-1837-1841-1842-1847-1848-1848-1850 (3X) -1851 meestal gepoetst Cu fr-zfr 45
577     10 munten van 5 centiemen Belgie 1833-1833-1851-1852-1853-1856-1857-1857-1858-1859 Cu fr-zfr 50
578     6 munten van 10 centimes Belgie 1832-1833-1847-1848-1855-1855 Cu divers 40
579     Belgie lot munten 2 centimes 1833 tot 1919 (60) Cu divers 20
580     Belgie lot munten van 1 centimes 1845 -1914 (37) + 20 centimes 1860 en 1861 (2X) Cu/CuNi divers 25
581     Album Frankrijk ongeveer 168 munten divers divers 20
582     Album Duitsland Nederland Belgisch Congo … divers divers 25
583     Album met ongeveer 396 munten België divers divers 50
584     Album met ongeveer 248 munten België divers divers 50
585     Album met ongeveer 282 munten België divers divers 50
586     Album met ongeveer 180 munten België divers divers 25
587     Album met meer dan 400 munten België - betere kwaliteit -hoofdzakelijk Boudewijn divers divers 25
588     Lot literatuur  les monnaies des Pays-Bas Bourguignons et Espagnols ( Van Gelder en Hoc ) ingebonden kopie ( 3 delen) Roman coins and their values Sear 1974 ( ingebonden kopie) Online catalogue of Dutch copper coins ( ingebonden afdrukken ) , veilingcatalogi... divers divers 20
589     lot literatuur Anglo Saxon coins en de reiskas van Graaf Willem IV divers divers 8
590     Lot literatuur te bekijken divers divers 10