Lot Thema Afbeelding Omschrijving Metaal Staat  Inzet €
241   Maria-Theresia oord 1745  medailleslag cu   15 -
242   Maria-Theresia schelling 1750 Brugge ag   17 17
243 Oostenrijkse Nederlanden Maria-Theresia ½ dukaton 1751 Antwerpen  overslag 1750 ? ag   95 -
244   Maria-Theresia  ¼ dukaton  1752 Antwerpen ag   30 -
245   Maria-Theresia  dubbele schelling 1752 Antwerpen overslag 1751 ? ag   55 -
246   Maria-Theresia  ducaton 1753 ® Antwerpen ag   150 -
247   Maria-Theresia  kroon 1759 Brussel   a slag ag   60 -
248   Frans I kroon 1761 Brussel b slag ag   80 -
249   Maria-Theresia XIV oorden 1761 Brussel ag   20 -
250   Maria-Theresia ½ kroon 1762 Brussel ag   40 -
251   Maria-Theresia dubbel oord 1778 Brussel cu   7 -
252   Maria-Theresia kroon 1779 Brussel  b-slag ag   60 -
253   Jozef II kroon 1785 Brussel a-slag ag   45 45
254   Jozef II  ½ kroon 1788 A   Wenen ag   40 40
255   Jozef II medaille inhuldiging in de Nederlanden 1781 achthoekig ag   24 24
256   Leopold II ¼  kroon 1791 H  Gunzburg sn   28 28
257   Leopold II strooipenning Vlaanderen ag   24 -
258   Frans II kroon 1792 M Milaan medailleslag ag   75 -
259   Frans II ½ kroon 1797 A Wenen ag   66 -
260   Frans II medaille 1792 Namur cu   13 -
261   Maria -Theresia ½ kroon 1765 B ag Fr+ 17 17
262   Maria -Theresia ½ kroon 1749 Antwerpen ag fr 35 -
263   Maria -Theresia ½ kroon 1754 Antwerpen ag Fr/zfr 40 -
264   Maria -Theresia.dubbele schelling 1752 ag g 10 -
265   Lot spaans en oostenrijkse nederlanden   5 stuks Ag+cu Fr- 5 9
266   Maria-Theresia inhuldiging 1744 cu Fr/zfr 50 -
267   Karel v. Lotharingen Abdij v Vorst 1764  tgv renovatie cu pr 35 -
268   Karel v Lotheringen en Anna Carola 1756 brons Pr+ 70 -
269 Brabantse omwenteling 1 florijn 1790 fdc en zeer mooie patina ag fdc 120 280
270 Noodmunt Beleg van Antwerpen 5 cent 1814 Napoleon  Wolschot col 9a brons Fr+/fr 10 22