Juni

Mei 2017

Afdeling Plaats Tijd
Ma. 1 51ste Internationale Numismatische Ruilbeurs - Numismatica Leuven EGMP
Brabanthal, Brabantlaan 1, 3001 Leuven
9 - 15 h.
Di. 2 AEN Bruxelles Bowlmaster , Rue Van Zande 45, 1080 Bruxelles vanaf 18 h.
  Numismatische Kring Zeeland Zaal Graaf Hendrik van het Hof van Buren, Oranjelaan 19, Middelburg (NL) 18.30 - 21.30 h.
Za. 6 EGMP Dendermonde Zaal 't Klokske, Parochiecentrum Keur, Pijnderslaan 90, 9200 Dendermonde 12 - 17 h.
Europese Verzamelaars Beurs Le Paon Royal - Rue du Vieux Marché aux Grains, 1000 Brussel 8 - 11 h.
Gent-West Muntcentrale vzw Centrum Reinaert, Reinaertstraat 28, 9000 Gent 12.30 - 17 h.
Numismatische Kring Hasselt Cultureel Centrum Hasselt 'vergaderzaal 1', Kunstlaan 5, 3500 Hasselt 13 -17 h.
Zo. 7 EGMP ZW-Vlaanderen Parochiaal centrum "Kartouchke", Ingelmunsterstraat 8, 8870 Izegem 8.30 - 12 h.
AEN Couvin Salle La Ruche, Place Général Piron, 5660 Couvin 9 - 12 h.
Numismatica Edelweissje zaal "Sint-Katarina", N. Cleynaertslaan 1, 3500 Hasselt 8.30 - 12 h.
Wase Ruilclub Lokaal "Den Hof", H. Heymanplein 7 - B-9100 Sint-Niklaas 9 - 12 h.
Ma. 8 EGMP Brugge Lokaal C.M. Moerkerkse steenweg, 118, 8310 St Kruis-Brugge Vanaf 19 h.
Wo. 10 Numismatische Kring Brabant Cafézaal "Bar Le Duc", Korenbrugstraat 5-7, 's-Hertogenbosch (NL) 19.45 - 21.30 h.
Vr. 12 Kring Berthout Residentie Offendonk - Den Haes 8A, 2860 Sint-Katelijne-Waver 19 - 22.30 h.
Za. 13 EGMP Antwerpen Zaal "Ruggehof", Frans Van Dijckstraat 46, 2100 Deurne 12.30 - 16 h
AEN Nivelles Collège Sainte Gertrude, Faubourg de Mons, 1400 Nijvel 14 - 17 h.
AEN Verviers Ecole Saint-Fiacre, rue du Husquet 26, 4820 Dison 8 - 12 h.
Europese Verzamelaars Beurs Le Paon Royal - Rue du Vieux Marché aux Grains, 1000 Brussel 8 - 11 h.
Gent-West Muntcentrale vzw Centrum Reinaert, Reinaertstraat 28, 9000 Gent 12.30 - 17 h.
FILANUMIS 2017 - Muntmanifestatie
Expo Houten, Meidoornkade 24, 3992 AE Houten   Info: Tel 0031 505033926
9.30 - 16 h.
Zo. 14 AEN Vielsalm Salle Quartier de la Gare (à droite de la gare de Vielsalm) 9 - 12 h.
Num. Kring St-Truidense Verzamelaars Oud atheneum (naast nieuw gemeentehuis) Zoutstraat 6, 3800 St-Truiden 7.30 - 11.30 h.
Za. 20 Europese Verzamelaars Beurs Le Paon Royal - Rue du Vieux Marché aux Grains, 1000 Brussel 8 - 11 h.
Gent-West Muntcentrale vzw Centrum Reinaert, Reinaertstraat 28, 9000 Gent 12.30 - 17 h.
Zo. 21 EGMP ZW-Vlaanderen zaal "Willem Tell", Brugsestraat 20, 8500 Kortrijk 13 - 16 h.
Numismatica Wetthra CC De Poort, Markt 27 9230 Wetteren 9 - 12.30 h.
Wase Ruilclub Lokaal "Den Hof", H. Heymanplein 7 - B-9100 Sint-Niklaas 9 - 12 h.
Go Collections Centre culturel, rue Haute 1, 6041 Gosselies 8.30 - 12 h.
50ste Internationale Ruilbeurs - Cercle Numismatique Liégeois AEN
Centre 104 (Collège St-Servais), 104 rue Saint-Gilles, 4000 Liège
8.30 - 14 h.
Do. 25 40ste Internationale Numismatische Dag - Numismatische Kring Dendermonde EGMP
Koninklijk Atheneum - Zuidlaan 3, 9200 Dendermonde
8 - 14.30 h.
Za. 27 Europese Verzamelaars Beurs Le Paon Royal - Rue du Vieux Marché aux Grains, 1000 Brussel 8 - 11 h.
Gent-West Muntcentrale vzw Centrum Reinaert, Reinaertstraat 28, 9000 Gent 12.30 - 17 h.
Ruilclub Achter Olmen Technisch Instituut Sint-Jansberg, Weertersteenweg , 3680 Maaseik 13 - 15.30 h.
EGMP : Algemene vergadering Gotische raadzaal Stadhuis Leuven Grote Markt, 3000 Leuven 10 - 12. h.
Zo. 28 EGMP Aalst Sociaal Centrum Immerzeel. Rerum Novarumstraat 4, 9300 Aalst 9 - 12.30 h.
Za. 29 EGMP Tienen zaal: Café "'t Hoekske", Oude Leuvensestraat 93, 3300 Tienen 9 - 12 h.
AEN La Louvière Bistrot Le Pagnol, Rue des ateliers 7, 7100 Haine SaintPierre 8.30 - 11.30 h.

Boven

 

Juni 2017

Afdeling Plaats Tijd
Za. 3 EGMP Dendermonde Zaal 't Klokske, Parochiecentrum Keur, Pijnderslaan 88, 9200 Dendermonde 12 - 17 h.
Diestse studiekring voor numismatiek Elckerlyczaal Cultureel Centrum Begijnhof, 3290 Diest (studiekring, geen ruiltafels) 14.30 - 17.30 h.
Europese Verzamelaars Beurs Le Paon Royal - Rue du Vieux Marché aux Grains, 1000 Brussel 8 - 11 h.
Gent-West Muntcentrale vzw Centrum Reinaert, Reinaertstraat 28, 9000 Gent (onder voorbehoud) 12.30 - 17 h.
Numismatische Kring Hasselt Cultureel Centrum Hasselt 'Vergaderzaal 1', Kunstlaan 5, 3500 Hasselt 13 -17 h.
Zo. 4 EGMP Leuven café-bowling BOWLKINGS, IJzerenmolenstraat 6, 3001Heverlee 9 - 12.30 h.
EGMP ZW-Vlaanderen Parochiaal Centrum "Kartouchke", Ingelmunsterstraat 8, 8870 Izegem 8.30 - 12 h.
AEN Couvin Salle La Ruche, Place Général Piron, 5660 Couvin 9 - 12 h.
Numismatica Edelweissje zaal "Sint-Katarina", N. Cleynaertslaan 1, 3500 Hasselt 8- 12 h.
Wase Ruilclub Lokaal "Den Hof", H. Heymanplein 7 - B-9100 Sint-Niklaas 9 - 12 h.
Ma. 5 33ste Muntenruilbeurs - Les Numismates de Bruxelles
ATHENEE ROYAL DE WOLUWE SAINT LAMBERT, AVENUE J. BREL – 1200 WOLUWE ST LAMBERT Inl. Régis RENARD   Tel. 0475.51.46.02
9 - 15 h.
Vr. 9 Kring Berthout Residentie Offendonk - Den Haes 8A, 2860 Sint-Katelijne-Waver 19 - 22.30 h.
Za. 11 EGMP Antwerpen Zaal "Ruggehof", Frans Van Dijckstraat 46, Deurne 12.30 - 16 h
AEN Nivelles Collège Sainte Gertrude, Faubourg de Mons 1, 1400 Nijvel vanaf 14 h.
AEN Verviers Ecole Saint-Fiacre, rue du Husquet 26, 4820 Dison 8 - 12 h.
Europese Verzamelaars Beurs Le Paon Royal - Rue du Vieux Marché aux Grains, 1000 Brussel 8 - 11 h.
Gent-West Muntcentrale vzw Centrum Reinaert, Reinaertstraat 28, 9000 Gent 12.30 - 17 h.
Jean Elsen & ses Fils s.a. Veiling Nr. 133
Tervurenlaan 65, 1040 Brussel
Inl. Tel. 02/734.63.56   Fax: 02/735.77.78  E-mail: numismatique@elsen.eu
 
Zo. 11 EGMP Herentals zaal St.-Antonius - Kapucijnenstraat 7, 2200 Herentals 8.30 - 12 h.
AEN Vielsalm Salle Quartier de la Gare (à droite de la gare de Vielsalm) 9 - 12 h.
Num. Kring St-Truidense Verzamelaars Oud atheneum (naast nieuw gemeentehuis), Zoutstraat 6, 3800 St-Truiden 7.30 - 11.30 h.
Ma. 12 EGMP Brugge Lokaal C.M. Moerkerkse steenweg, 118, 8310 St Kruis-Brugge Vanaf 19 h.
Di. 13 Numismatische Kring Zeeland Zaal Graaf Hendrik van het Hof van Buren, Oranjelaan 19, Middelburg (NL) 18.30 - 21.30 h.
Za. 17 Europese Verzamelaars Beurs Le Paon Royal - Rue du Vieux Marché aux Grains, 1000 Brussel 8 - 11 h.
Gent-West Muntcentrale vzw Centrum Reinaert, Reinaertstraat 28, 9000 Gent 12.30 - 17 h.
Medec (eretekens) Zaal "Ruggehof", Frans Van Dijckstraat 46, Deurne 12.30 - 16 h
ONLINE LIVE Muntenveiling
Info : Peter Eyckmans Tel. 0468 32 76 35
E-mail : info@thecoinhouse.eu 
 
Zo. 18 EGMP ZW-Vlaanderen zaal "Willem Tell", Brugsestraat 20, 8500 Kortrijk 13 - 16 h.
AEN Liège Centre 104 (Collège St-Servais), 104 rue Saint-Gilles, 4000 Liège 8 - 12 h.
Numismatica Wetthra CC De Poort, Markt 27 9230 Wetteren 9 - 12.30 h.
Wase Ruilclub Lokaal "Den Hof", H. Heymanplein 7 - B-9100 Sint-Niklaas 9 - 12 h.
Go Collections Centre culturel, rue Haute 1, 6041 Gosselies 8.30 - 12 h.
Di. 20 Numismatische Kring Limburg Lokaal "Le Theatre Hotel", Vrijthof 50, Maastricht (NL) (met lezing) vanaf 19.30 h.
Za. 24 Europese Verzamelaars Beurs Le Paon Royal - Rue du Vieux Marché aux Grains, 1000 Brussel 8 - 11 h.
Gent-West Muntcentrale vzw Centrum Reinaert, Reinaertstraat 28, 9000 Gent 12.30 - 17 h.
Zo. 25 EGMP Tienen zaal: Café "'t Hoekske", Oude Leuvensestraat 93, 3300 Tienen 9 - 12 h.
AEN La Louvière Bistrot Le Pagnol, Rue des ateliers 7, 7100 Haine SaintPierre 8.30 - 11.30 h
27ste Internationale Muntenbeurs - Numismatica Alosta EGMP
Sociaal Centrum Immerzeel. Rerum Novarumstraat 4, Aalst.
Inl. Johnny BOSMAN Tel: 0475/450.821
9 - 16 h.

Boven