Lot Thema Afbeelding Omschrijving Metaal Staat  Inzet €
31   Sept Severus Part Arab ric 62 ag

zfr

25 35
32   Lot Antoniniani 5 stuks Otacillia Severa,Probus e.a Ag,biljoen f-zf 40 40
33   Diocletianus.Follis.muntplaats Heraclea cu Fr+ 5 22
34 Axum Obolos.Wazebas II.(360-380)originele vergulding vz zeldzaam cu f 40 50
35 Oosters Zengiden.Oost-Turkije.dirham cu Fr/zfr 8 11
36   Zengiden.Oost-Turkije.dirham cu fr 10 11
37 Iran Iran.lokale fallus 19e eeuw met leeuw cu zfr 5 13
38   Lot gambling tokens    china+Thailand ?   18 stuks porselein zfr 75 75
39 Islam Quirat.Yusuf Bin Tashufin (1087-1106) Murabitid(Almoraviden) ag zfr 20 20
40   Salah-Din Al Nasir Yusuf.(564-589)Dirhem. (Ayyubiden) ag zfr 10 10
41   Al Salih Isma’il (635-643) Dirhem. Damascus ag f/zfr 7.5 7.5
42 Armenie Kardez Hetoum  II. (1289-1305) cu f/zf 7.5 -
43 Bulgarije Grosz.Trnovo Iwan Strazimir. (1356-1396) ag zfr 7.5 -
44 Centraal Afrika Kissie-Penny (18-19e )traditioneel bruidsgeld   5 stuks fe zfr 10 35
45 Kauri Lot. Kauri schelpen 8 stuks     5 -
46 Canada 2005. set van 3 medailles.commem.chinese railroad workers ag fdc 60 -
47   Reeks Centennial 1967  1 dollar-1 cent divers Pr/fdc 12.5 -
48 China Cash.Pien-Liang Yuan-Yu (1086-1094) cu zfr 5 6
49 Denemarken Deens West-Indie.10 cents 1878 ni pr 15 15
50 Duitsland Brakteaat. 13e eeuw ag Pr- 20 20
51 Duitsland Brunswick-Wolfenbuttel.thaler 1597 ag Fr+ 125 -
52 Duitsland Pruisen.Friedrich-Wilhelm IV.thaler 1855 A ag zfr 35 -
53   Nurenberg Jozef II.Thaler 1765 ag fr 200 -
54   Breslau.doopthaler zonder jaartal   ref Fus 5040-Strieboll2288 ag zfr 225 225
55   Siegeskreuzer 1871.Baden.Karlsruhe ag zfr 15 15
56   Weimar.3 reichsmark 1929 ag pr 45 65
57   Beieren.Ludwig III.3 mark 1914 ag Pr+ 20 24
58     Sachsen Friedrich-August thaler 1848 F ag zfr 40 40
59     Ingehouden
60 Duitsland   5 mark 1964 j.Fichte ag Pr/fdc 15 -