Lot Thema Afbeelding Omschrijving Metaal Staat  Inzet €
121    Metz.St stefanusgroot rond 1400.      barst  in muntplaat ag zfr 60 -
122 Griekenland Georges I. 5 drachmes 1875 ag zfr 60 -
123   Constantijn 30 drachmai 1964 huwelijk met anna maria ag zfr 5 5
124 Groot Brittanie Charles II 4 pence  1683  spink 3384 ag Zfr- 20 20
125 Groot Brittanie Georges III 1 penny 1829 ag Zfr- 20 20
126   William IV Three-half pence 1 ½ pence 1834   spink 3839 ag Zfr- 5 15
127   Victoria  shilling 1887 spink 3926 ag Zfr/pr- 15 17
128   Victoria crown 1891 ag pr 100 -
129   Georges V 1/3 farthing 1913 (voor malta) spink 4062 ag fr+ 3 8
130   Georges V  shilling 1916 spink 4013 ag zfr 8 8
131   Georges II sixpence 1757 met instempeling een 2 ag fr+ 9 9
132   Victoria Groat 1840 ag zfr+ 10 10
133   Victoria lot double florin en halfcrown 1887 ag zfr 14 -
134   Georges V.florin 1933 ag fdc 10 -
135   Victoria 4 pence 1901   maundy money mooie patina ag fdc 20 22
136 Hongarije 50 filler 1948 ® al pr 50 50
137 Italie Muntplaat Vit.Emanuele III.met dezelfde vz en kz zn Pr- 2 5
138   Vittorio Emanuele II.5 lire 1874 ag zfr 15 -
139 Italië Vittorio Emanuele II.5 lire 1878 ag zfr 15 15
140 Italië 10 euro 2004 componist Puccini ag fdc 10 -
141   Copie van renaissancemedaille  Farnese cu zfr 90 -
142 Jamaica 25 dollars 1978 coronation    136 gr zilver  in schrijn ag proof 65 -
143   25 dollars 1981 royal wedding 136 gr zilver in schrijn ag proof 65 65
144 Japan 100 Mon (1835-70)Tempo Tsuko)Edo of Osaka cu zfr 15 -
145   Ichi-bu gin 1837-1854 ag pr 15 33
146   20 sen 1870 ag pr 10 33
147 Japan Zilveren medaille olympische spelen 1964 ag Zfr+ 15 17
148 Letland 5 lati 1929 ag zfr 15 -
149 Letland 5 lati 1931 ag pr 20 -
150 Mexico 25 pesos 1968 olympiade ag pr 12 -