november | december

Gezien de genomen maatregelen betreft Covid-19 mogen we ervan uitgaan dat het organiseren van clubactiviteiten en beurzen voor het volgende trimester 2020 (oktober, november en december) afhankelijk is door bepaalde factoren.

Enerzijds verenigingen die besloten hebben om alles te annuleren voor het jaar 2020. Deze krijgen de vermelding (AFGELAST) op de agenda. Anderzijds verenigingen waarbij hun lokaal voor onbepaalde tijd gesloten is en afhangen van de beslissingen betreft de beschikbaarheid. Deze krijgen de vermelding (VOTG) = voor onbepaalde tijd gesloten.

Vermeldingen staan enkel op de agenda indien verenigingen ons op de hoogte hebben gebracht. Indien geen vermelding, dient men contact op te nemen met de vereniging in kwestie of de activiteit al dan niet doorgaat.

OKTOBER 2020
Za. 3 EGMP Dendermonde Zaal 't Klokske, Parochiecentrum Keur, Pijnderslaan 88, 9200 Dendermonde (AFGELAST) 12 - 16.30h.
Gent-West Muntcentrale vzw Centrum Reinaert, Reinaertstraat 28, 9000 Gent  12.30 - 16h.
Europese Verzamelaars Beurs Zaal 'Lunch Garden', Boulevard du Souverain 240, 1160 Oudergem (VOTG) 8.30 - 12h.
Numismatische Kring Hasselt Cultureel Centrum Hasselt 'Vergaderzaal 1', Kunstlaan 5, 3500 Hasselt 13 - 16.30h.
Zo. 4 EGMP Leuven Bowling ANGLO, Pleinstraat 53, 3220 Holsbeek 8.30 - 12.30h.
EGMP ZW-Vlaanderen Parochiaal Centrum "Kartouchke", Ingelmunsterstraat 8, 8870 Izegem 8 - 12h.
Numismatica Edelweissje Zaal "Sint-Katarina", N. Cleynaertslaan 1, 3500 Hasselt 8 - 12h.
Wase Ruilclub - Nationale ruildag
Puyenbeke Stadion, Watermolenstraat 104, 9111 Sint-Niklaas
9 - 16h.
Cercle Numismatique du Grand-Duché de Luxembourg Grote Internationale Muntenbeurs
AU CASINO 2000, Rue Th. Flamming, L-5618 Mondorf-les-Bains
Inl. en reserv.Valenti  Marco Tel (00352) 621 185 786 / Email: cerclenumislux@yahoo.com
Inl. en reserv. Heinz Vincent Tel (00352) 691 809 378 
9 - 16h.
Ma. 5 Einde van veiling Nr. 57 - Fleur de Coin Inl. Tel. 09/233.31.38; E-mail: info@fleurdecoin.be  
Di. 6 AEN Bruxelles Bowlmaster , Rue August Van Zande 45, 1080 Bruxelles (AFGELAST) vanaf 18h.
Za. 10 EGMP Antwerpen Zaal "Ruggehof", Frans Van Dijckstraat 46, 2100 Deurne (AFGELAST) 12.30 - 16.30h.
AEN Nivelles Collège Sainte Gertrude, Faubourg de Mons 1, 1400 Nijvel 14 - 17h.
AEN Verviers Ecole Saint-Fiacre, Rue du Husquet 26, 4820 Dison 8 - 12h.
Gent-West Muntcentrale vzw Centrum Reinaert, Reinaertstraat 28, 9000 Gent  12.30 - 16h.
Europese Verzamelaars Beurs Zaal 'Lunch Garden', Boulevard du Souverain 240, 1160 Oudergem (VOTG) 8.30 - 12h.
Zo. 11 EGMP Herentals Zaal St.-Antonius, Kapucijnenstraat 7, 2200 Herentals (AFGELAST) 8.30 - 12h.
Num. Kring St-Truidense Verzamelaars Oud atheneum (naast nieuw gemeentehuis), Zoutstraat 6, 3800 St-Truiden 7.30 - 12h.
Wase Ruilclub Puyenbeke Stadion, Watermolenstraat 104, 9111 Sint-Niklaas 9 - 12h.
Algemene vergadering Alliance Européenne Numismatique (AEN)
B SPORTS BRUSSELS, Basilieklaan 14 - 1082 Sint-Agatha-Berchem
11.45h.
C.N. Val de Salm - Vielsalm - 37ste Ruilbeurs (AFGELAST)
Athénée Royal de Vielsalm, Rue des Grands champs 18A, 6690 Vielsalm
9 - 13h.
Ma. 12 EGMP Brugge Lokaal C.M. Koningin Astridlaan 2, 8200 St Michiels-Brugge (VOTG) vanaf 19h.
Di. 13 Numismatische Kring Zeeland Hof Mondriaan, Vrijlandstraat 28, 3537 EE Middelburg (NL) 18.30 - 21.30h.
Wo. 14 Numismatische Kring Brabant Cafézaal "Bar Le Duc", Korenbrugstraat 5-7, 5211 EG 's-Hertogenbosch (NL) 19.45 - 21.45h.
Za. 17 Gent-West Muntcentrale vzw Centrum Reinaert, Reinaertstraat 28, 9000 Gent  12.30 - 16h.
Europese Verzamelaars Beurs Zaal 'Lunch Garden', Boulevard du Souverain 240, 1160 Oudergem (VOTG) 8.30 - 12h.
Veiling - Promotie van de Medaille (AFGELAST)
Medailles, Penningen, Jetons en Eretekens
"Eurovolley Center", Beneluxlaan 22, 1800 Vilvoorde
Tel. 02/2571616 – zalen 202 (2e verdiep)
14-17h.
Zo. 18 EGMP ZW-Vlaanderen Cultureel Centrum 'Het Spoor', Eilandstraat 6, 8530 Harelbeke 13 - 16h.
AEN Liège Centre 104 (Collège St-Servais), 104 Rue Saint-Gilles, 4000 Liège 8.30 - 12h.
Muntverzamelaars Wetteren Cafe "Den Dries", Beernaertsplein 15, 9230 Wetteren 9 - 12h.
Go Collections Centre Culturel, Rue Haute 1, 6041 Gosselies (AFGELAST) 8.30 - 12h.
Di. 20 Numismatische Kring Limburg Lokaal "Le Theatre Hotel", Vrijthof 50, 6211 LC Maastricht (NL) (met lezing) vanaf 19.30h.
Za. 24 Gent-West Muntcentrale vzw Centrum Reinaert, Reinaertstraat 28, 9000 Gent  12.30 - 16h.
Europese Verzamelaars Beurs Zaal 'Lunch Garden', Boulevard du Souverain 240, 1160 Oudergem (VOTG) 8.30 - 12h.
Ruilclub Achter Olmen Technisch Instituut Sint-Jansberg, Weertersteenweg 135, 3680 Maaseik (AFGELAST) 13 - 16h.
Zo. 25 EGMP Aalst Sociaal Centrum Immerzeel, Rerum Novarumstraat 4, 9300 Aalst 9 - 12h.
EGMP Tienen Zaal Café "'t Hoekske", Oude Leuvensestraat 93, 3300 Tienen (AFGELAST) 9 - 12h.
AEN La Louvière Salle au Coq Wallon , Place Jules Mansart 7, 7100 La Louvière 8.30 - 11.30h.
Wase Ruilclub Puyenbeke Stadion, Watermolenstraat 104, 9111 Sint-Niklaas 9 - 12h.
Ma. 26 Veiling 50 - Munthandel Karel de Geus VOF
Frans Bekersstraat 1a, 5504 JA Veldhoven (NL)
Inlichtingen: (0031) 40 212 34 55 - www.kareldegeus.nl  
 
Di. 27 Veiling 50 - Munthandel Karel de Geus VOF
Frans Bekersstraat 1a, 5504 JA Veldhoven (NL)
Inlichtingen: (0031) 40 212 34 55 - www.kareldegeus.nl  
 
Za. 31 Gent-West Muntcentrale vzw Centrum Reinaert, Reinaertstraat 28, 9000 Gent  12.30 - 16h.
Europese Verzamelaars Beurs Zaal 'Lunch Garden', Boulevard du Souverain 240, 1160 Oudergem (VOTG) 8.30 - 12h.

Boven

 

NOVEMBER 2020
Zo. 1 EGMP Leuven Bowling ANGLO, Pleinstraat 53, 3220 Holsbeek 8.30 - 12.30h.
EGMP ZW-Vlaanderen Parochiaal Centrum "Kartouchke", Ingelmunsterstraat 8, 8870 Izegem 8 - 12h.
Numismatica Edelweissje Zaal "Sint-Katarina", N. Cleynaertslaan 1, 3500 Hasselt 8 - 12h.
15de Internationale beurs voor numismatische voorwerpen en archeologica
EGMP ZW-Vlaanderen (AFGELAST)
cultureel centrum "Het Spoor", Eilandstraat 6, 8530 Harelbeke
8.30 - 15 h.
Internationale Muntenbeurs - Verzamelaars Vereniging Tilburg vzw
Hotel 'De Druiventros', Bosscheweg 11 5056 PP Berkel-Enschot (NL)
Inl. Tel: 0031 6 51800052 - mail: muntenbeurs@gmail.com
9 - 15h.
Di. 3 AEN Bruxelles Bowlmaster , Rue August Van Zande 45, 1080 Bruxelles (AFGELAST) vanaf 18h.
Za. 7 EGMP Dendermonde Zaal 't Klokske, Parochiecentrum Keur, Pijnderslaan 88, 9200 Dendermonde (AFGELAST) 12 - 16.30h.
AEN Nivelles Collège Sainte Gertrude, Faubourg de Mons 1, 1400 Nijvel 14 - 17h.
AEN Verviers Ecole Saint-Fiacre, Rue du Husquet 26, 4820 Dison 8 - 12h.
Gent-West Muntcentrale vzw Centrum Reinaert, Reinaertstraat 28, 9000 Gent  12.30 - 16h.
Europese Verzamelaars Beurs Zaal 'Lunch Garden', Boulevard du Souverain 240, 1160 Oudergem (VOTG) 8.30 - 12h.
Numismatische Kring Hasselt Cultureel Centrum Hasselt 'Vergaderzaal 1', Kunstlaan 5, 3500 Hasselt 13 - 16.30h.
Zo. 8 EGMP Herentals Zaal St.-Antonius, Kapucijnenstraat 7, 2200 Herentals (AFGELAST) 8.30 - 12h.
Num. Kring St-Truidense Verzamelaars Oud atheneum (naast nieuw gemeentehuis), Zoutstraat 6, 3800 St-Truiden 7.30 - 12h.
Wase Ruilclub Puyenbeke Stadion, Watermolenstraat 104, 9111 Sint-Niklaas 9 - 12h.
C.N. Val de Salm - Vielsalm Salle Quartier de la Gare (à droite de la gare de Vielsalm), Rue de la Station, 6690 Vielsalm (AFGELAST) 9 - 12h.
Ma. 9 EGMP Brugge Lokaal C.M. Koningin Astridlaan 2, 8200 St Michiels-Brugge (VOTG) vanaf 19h.
Di. 10 Numismatische Kring Zeeland Hof Mondriaan, Vrijlandstraat 28, 3537 EE Middelburg (NL) 18.30 - 21.30h.
Woe. 11 Numismatische Kring Brabant Cafézaal "Bar Le Duc", Korenbrugstraat 5-7, 5211 EG 's-Hertogenbosch (NL) 19.45 - 21.45h.
51ste Internationale Numismatische beurs - EGMP Tienen (AFGELAST)
Evenementenhal Houtemveld, Sporthalstraat 12, Tienen
Inl. Stoop F. E-mail: numismatica.tienen@gmail.com
7.30 - 16 h.

Za. 14

 

Gent-West Muntcentrale vzw Centrum Reinaert, Reinaertstraat 28, 9000 Gent  12.30 - 16h.
Europese Verzamelaars Beurs Zaal 'Lunch Garden', Boulevard du Souverain 240, 1160 Oudergem (VOTG) 8.30 - 12h.
Zo. 15 EGMP ZW-Vlaanderen Cultureel Centrum 'Het Spoor', Eilandstraat 6, 8530 Harelbeke 13 - 16h.
AEN Liège Centre 104 (Collège St-Servais), 104 Rue Saint-Gilles, 4000 Liège 8.30 - 12h.
Muntverzamelaars Wetteren Cafe "Den Dries", Beernaertsplein 15, 9230 Wetteren 9 - 12h.
Go Collections Centre Culturel, Rue Haute 1, 6041 Gosselies (AFGELAST) 8.30 - 12h.
Di. 17 Numismatische Kring Limburg Lokaal "Le Theatre Hotel", Vrijthof 50, 6211 LC Maastricht (NL) (met lezing) vanaf 19.30h.
Za. 21 Gent-West Muntcentrale vzw Centrum Reinaert, Reinaertstraat 28, 9000 Gent  12.30 - 16h.
Europese Verzamelaars Beurs Zaal 'Lunch Garden', Boulevard du Souverain 240, 1160 Oudergem (VOTG) 8.30 - 12h.
Medec (eretekens) Zaal "Ruggehof", Frans Van Dijckstraat 46, 2100 Deurne 12.30 - 16h.
Zo. 22 EGMP Aalst
Sociaal Centrum Immerzeel, Rerum Novarumstraat 4, Aalst 9 - 16 h.
EGMP Tienen Zaal Café "'t Hoekske", Oude Leuvensestraat 93, 3300 Tienen (AFGELAST) 9 - 12 h.
AEN La Louvière Salle au Coq Wallon , Place Jules Mansart 7, 7100 La Louvière 8.30 - 11.30h.
Wase Ruilclub Puyenbeke Stadion, Watermolenstraat 104, 9111 Sint-Niklaas 9 - 12h.
Vr. 27 Veiling Nr. 58 - Fleur de Coin (tot 7 december)
Wierookstraat 35, 9800 Deinze-Meigem; Inl. Tel. 09/233.31.38; E-mail: info@fleurdecoin.be
 
Za. 28 EGMP Antwerpen Zaal “Ruggehof”, Frans Van Dijckstraat 46, 2100 Deurne (AFGELAST) 12.30 - 16.30h.
Gent-West Muntcentrale vzw Centrum Reinaert, Reinaertstraat 28, 9000 Gent  12.30 - 16h.
Europese Verzamelaars Beurs Zaal 'Lunch Garden', Boulevard du Souverain 240, 1160 Oudergem (VOTG) 8.30 - 12h.
Ruilclub Achter Olmen Technisch Instituut Sint-Jansberg, Weertersteenweg 135, 3680 Maaseik (AFGELAST) 13 - 16h.

Boven

 

DECEMBER 2020
Di. 1 AEN Bruxelles Bowlmaster , Rue August Van Zande 45, 1080 Bruxelles (AFGELAST) vanaf 18h.
Za. 5 EGMP Dendermonde Zaal 't Klokske, Parochiecentrum Keur, Pijnderslaan 88, 9200 Dendermonde (AFGELAST) 12 - 16.30h.
Gent-West Muntcentrale vzw Centrum Reinaert, Reinaertstraat 28, 9000 Gent  12.30 - 16h.
Europese Verzamelaars Beurs Zaal 'Lunch Garden', Boulevard du Souverain 240, 1160 Oudergem (VOTG) 8.30 - 12h.
Numismatische Kring Hasselt Cultureel Centrum Hasselt 'Vergaderzaal 1', Kunstlaan 5, 3500 Hasselt 13 - 16.30h.
Jean Elsen & ses Fils s.a.Veiling Nr.147
Tervurenlaan 65, 1040 Brussel   
Inl. Tel. 02/734.63.56   Fax: 02/735.77.78  E-mail: advertising@elsen.be
 
Zo. 6 EGMP Leuven Bowling ANGLO, Pleinstraat 53, 3220 Holsbeek 8.30 - 12.30h.
EGMP ZW-Vlaanderen Parochiaal Centrum "Kartouchke", Ingelmunsterstraat 8, 8870 Izegem 8 - 12h.
Numismatica Edelweissje Zaal "Sint-Katarina", N. Cleynaertslaan 1, 3500 Hasselt (AFGELAST) 8 - 12h.
Wase Ruilclub Puyenbeke Stadion, Watermolenstraat 104, 9111 Sint-Niklaas 9 - 12h.
Di. 8 Numismatische Kring Zeeland Hof Mondriaan, Vrijlandstraat 28, 3537 EE Middelburg (NL) 18.30 - 21.30h.
Woe. 9 Numismatische Kring Brabant Cafézaal "Bar Le Duc", Korenbrugstraat 5-7, 5211 EG 's-Hertogenbosch (NL) 19.45 - 21.45h.
Za.12 AEN Nivelles Collège Sainte Gertrude, Faubourg de Mons 1, 1400 Nijvel 14 - 17h.
AEN Verviers Ecole Saint-Fiacre, Rue du Husquet 26, 4820 Dison 8 - 12h.
Gent-West Muntcentrale vzw Centrum Reinaert, Reinaertstraat 28, 9000 Gent  12.30 - 16h.
Europese Verzamelaars Beurs Zaal 'Lunch Garden', Boulevard du Souverain 240, 1160 Oudergem (VOTG) 8.30 - 12h.
Diestse studiekring voor numismatiek Elckerlyzaal Cultureel Centrum Begijnhof, 3290 Diest (geen ruiltafels) 14.30 - 17.30h.
Zo. 13 Num. Kring St-Truidense Verzamelaars Oud atheneum (naast nieuw gemeentehuis), Zoutstraat 6, 3800 St-Truiden 7.30 - 12h.
Wase Ruilclub Puyenbeke Stadion, Watermolenstraat 104, 9111 Sint-Niklaas 9 - 12h.
C.N. Val de Salm - Vielsalm Salle Quartier de la Gare (à droite de la gare de Vielsalm), Rue de la Station, 6690 Vielsalm (AFGELAST) 9 - 12h.
17de Internationale Beurs ‘Coin Event’ - Numismatica Herentals (AFGELAST)
Sporthal “De Vossenberg” Markgravenstraat 107, 2200 Herentals 
E-mail: rudy.dillen@telenet.be
8.30 - 15 h.
Ma. 14 EGMP Brugge Lokaal C.M. Koningin Astridlaan 2, 8200 St Michiels-Brugge (VOTG) vanaf 19h.
Za. 19 EGMP Antwerpen Zaal "Ruggehof", Frans Van Dijckstraat 46, 2100 Deurne (AFGELAST) 12.30 - 16.30h.
AEN Verviers Ecole Saint-Fiacre, Rue du Husquet 26, 4820 Dison 8 - 12h.
Gent-West Muntcentrale vzw Centrum Reinaert, Reinaertstraat 28, 9000 Gent  12.30 - 16h.
Europese Verzamelaars Beurs Zaal 'Lunch Garden', Boulevard du Souverain 240, 1160 Oudergem (VOTG) 8.30 - 12h.
Munten- en bankbiljettenveiling - The coinhouse-auctions
Live & Room Auction  Inl. Tel. 0468/32.76.35 E-mail: info@thecoinhouse-auctions.eu
 
Zo. 20 EGMP ZW-Vlaanderen Cultureel Centrum 'Het Spoor', Eilandstraat 6, 8530 Harelbeke 13 - 16h.
AEN Liège Centre 104 (Collège St-Servais), 104 Rue Saint-Gilles, 4000 Liège 8.30 - 12h.
Wase Ruilclub Puyenbeke Stadion, Watermolenstraat 104, 9111 Sint-Niklaas 9 - 12h.
Muntverzamelaars Wetteren Cafe "Den Dries", Beernaertsplein 15, 9230 Wetteren 9 - 12h.
Go Collections Centre Culturel, Rue Haute 1, 6041 Gosselies (AFGELAST) 8.30 - 12h.
Za. 26 Gent-West Muntcentrale vzw Centrum Reinaert, Reinaertstraat 28, 9000 Gent  12.30 - 16h.
Europese Verzamelaars Beurs Zaal 'Lunch Garden', Boulevard du Souverain 240, 1160 Oudergem (VOTG) 8.30 - 12h.
Zo. 27 EGMP Aalst
Sociaal Centrum Immerzeel, Rerum Novarumstraat 4, Aalst 9 - 12h.
EGMP Tienen Zaal Café "'t Hoekske", Oude Leuvensestraat 93, 3300 Tienen (AFGELAST) 9 - 12h.
AEN La Louvière Salle au Coq Wallon , Place Jules Mansart 7, 7100 La Louvière 8.30 - 11.30h.
Wase Ruilclub Puyenbeke Stadion, Watermolenstraat 104, 9111 Sint-Niklaas 9 - 12h.

Boven