december

Gezien de genomen maatregelen betreft Covid-19 mogen we ervan uitgaan dat het organiseren van clubactiviteiten en beurzen voor het volgende trimester 2020 (oktober, november en december) afhankelijk is door bepaalde factoren.

Verenigingen die besloten hebben om alles te annuleren voor het jaar 2020. Deze krijgen de vermelding (AFGELAST) op de agenda. Verenigingen waarbij hun lokaal voor onbepaalde tijd gesloten is en afhangen van de beslissingen betreft de beschikbaarheid. Deze krijgen de vermelding (VOTG) = voor onbepaalde tijd gesloten.

Vermeldingen staan enkel op de agenda indien verenigingen ons op de hoogte hebben gebracht. Indien geen vermelding, dient men contact op te nemen met de vereniging in kwestie of de activiteit al dan niet doorgaat.

 

NOVEMBER 2020
Zo. 1 EGMP Leuven Bowling ANGLO, Pleinstraat 53, 3220 Holsbeek (AFGELAST) 8.30 - 12.30h.
EGMP ZW-Vlaanderen Parochiaal Centrum 'Kartouchke', Ingelmunsterstraat 8, 8870 Izegem (VOTG) 8 - 12h.
Numismatica Edelweissje Zaal 'Sint-Katarina', N. Cleynaertslaan 1, 3500 Hasselt 8 - 12h.
16de Internationale beurs voor numismatische voorwerpen en archeologica
EGMP ZW-Vlaanderen (AFGELAST)
cultureel centrum 'Het Spoor', Eilandstraat 6, 8530 Harelbeke
8.30 - 15 h.
Internationale Muntenbeurs - Verzamelaars Vereniging Tilburg vzw (AFGELAST)
Hotel 'De Druiventros', Bosscheweg 11 5056 PP Berkel-Enschot (NL)
Inl. Tel: 0031 6 51800052 - mail: muntenbeurs@gmail.com
9 - 15h.
Di. 3 AEN Bruxelles Bowlmaster , Rue August Van Zande 45, 1080 Bruxelles (AFGELAST) vanaf 18h.
Za. 7 EGMP Dendermonde Zaal 't Klokske, Parochiecentrum Keur, Pijnderslaan 88, 9200 Dendermonde (AFGELAST) 12 - 16.30h.
AEN Nivelles Collège Sainte Gertrude, Faubourg de Mons 1, 1400 Nijvel 14 - 17h.
Gent-West Muntcentrale vzw Centrum Reinaert, Reinaertstraat 28, 9000 Gent  12.30 - 16h.
Europese Verzamelaars Beurs Zaal 'Lunch Garden', Boulevard du Souverain 240, 1160 Oudergem (VOTG) 8.30 - 12h.
Numismatische Kring Hasselt Cultureel Centrum Hasselt 'Vergaderzaal 1', Kunstlaan 5, 3500 Hasselt (AFGELAST) 13 - 16.30h.
Zo. 8 EGMP Herentals Zaal St.-Antonius, Kapucijnenstraat 7, 2200 Herentals (AFGELAST) 8.30 - 12h.
Num. Kring St-Truidense Verzamelaars Oud atheneum (naast nieuw gemeentehuis), Zoutstraat 6, 3800 St-Truiden 7.30 - 12h.
Wase Ruilclub Puyenbeke Stadion, Watermolenstraat 104, 9111 Sint-Niklaas 9 - 12h.
C.N. Val de Salm - Vielsalm Salle Quartier de la Gare (à droite de la gare de Vielsalm), Rue de la Station, 6690 Vielsalm (AFGELAST) 9 - 12h.
Ma. 9 EGMP Brugge Lokaal C.M. Koningin Astridlaan 2, 8200 St Michiels-Brugge (VOTG) vanaf 19h.
Di. 10 Numismatische Kring Zeeland Hof Mondriaan, Vrijlandstraat 28, 3537 EE Middelburg (NL) 18.30 - 21.30h.
Wo. 11 Numismatische Kring Brabant Cafézaal 'Bar Le Duc', Korenbrugstraat 5-7, 5211 EG 's-Hertogenbosch (NL) 19.45 - 21.45h.
51ste Internationale Numismatische beurs - EGMP Tienen (AFGELAST)
Evenementenhal Houtemveld, Sporthalstraat 12, Tienen
Inl. Stoop F. E-mail: numismatica.tienen@gmail.com
7.30 - 16 h.
Vr. 13 AEN Verviers Ecole des Sacrés-Coeurs, 33 rue de la Moinerie à 4800 Petit-Rechain 18.30 - 21.30h.

Za. 14

 

Gent-West Muntcentrale vzw Centrum Reinaert, Reinaertstraat 28, 9000 Gent  12.30 - 16h.
Europese Verzamelaars Beurs Zaal 'Lunch Garden', Boulevard du Souverain 240, 1160 Oudergem (VOTG) 8.30 - 12h.
Zo. 15 EGMP ZW-Vlaanderen Cultureel Centrum 'Het Spoor', Eilandstraat 6, 8530 Harelbeke (VOTG) 13 - 16h.
AEN Liège Centre 104 (Collège St-Servais), 104 Rue Saint-Gilles, 4000 Liège (AFGELAST) 8.30 - 12h.
Muntverzamelaars Wetteren Cafe 'Den Dries', Beernaertsplein 15, 9230 Wetteren 9 - 12h.
Go Collections Centre Culturel, Rue Haute 1, 6041 Gosselies (AFGELAST) 8.30 - 12h.
Di. 17 Numismatische Kring Limburg Lokaal 'Le Theatre Hotel', Vrijthof 50, 6211 LC Maastricht (NL) (met lezing) vanaf 19.30h.
Za. 21 Gent-West Muntcentrale vzw Centrum Reinaert, Reinaertstraat 28, 9000 Gent  12.30 - 16h.
Europese Verzamelaars Beurs Zaal 'Lunch Garden', Boulevard du Souverain 240, 1160 Oudergem (VOTG) 8.30 - 12h.
Medec (eretekens) Zaal 'Ruggehof', Frans Van Dijckstraat 46, 2100 Deurne (AFGELAST) 12.30 - 16h.
Zo. 22 EGMP Aalst
Sociaal Centrum Immerzeel, Rerum Novarumstraat 4, Aalst (AFGELAST) 9 - 16 h.
EGMP Tienen Zaal Café 't Hoekske, Oude Leuvensestraat 93, 3300 Tienen (AFGELAST) 9 - 12 h.
AEN La Louvière Salle au Coq Wallon , Place Jules Mansart 7, 7100 La Louvière (AFGELAST) 8.30 - 11.30h.
Wase Ruilclub Puyenbeke Stadion, Watermolenstraat 104, 9111 Sint-Niklaas 9 - 12h.
Vr. 27 Veiling Nr. 58 - Fleur de Coin (tot 7 december)
Wierookstraat 35, 9800 Deinze-Meigem; Inl. Tel. 09/233.31.38; E-mail: info@fleurdecoin.be
 
Za. 28 EGMP Antwerpen Zaal 'Ruggehof', Frans Van Dijckstraat 46, 2100 Deurne (AFGELAST) 12.30 - 16.30h.
Gent-West Muntcentrale vzw Centrum Reinaert, Reinaertstraat 28, 9000 Gent  12.30 - 16h.
Europese Verzamelaars Beurs Zaal 'Lunch Garden', Boulevard du Souverain 240, 1160 Oudergem (VOTG) 8.30 - 12h.
Ruilclub Achter Olmen Technisch Instituut Sint-Jansberg, Weertersteenweg 135, 3680 Maaseik (AFGELAST) 13 - 16h.
1e online veiling - IBRAHIM'S Collectibles
https://www.ic-auction.com/en
 

Boven

 

DECEMBER 2020
Di. 1 AEN Bruxelles Bowlmaster , Rue August Van Zande 45, 1080 Bruxelles (AFGELAST) vanaf 18h.
Za. 5 EGMP Dendermonde Zaal 't Klokske, Parochiecentrum Keur, Pijnderslaan 88, 9200 Dendermonde (AFGELAST) 12 - 16.30h.
Gent-West Muntcentrale vzw Centrum Reinaert, Reinaertstraat 28, 9000 Gent  12.30 - 16h.
Europese Verzamelaars Beurs Zaal 'Lunch Garden', Boulevard du Souverain 240, 1160 Oudergem (VOTG) 8.30 - 12h.
Numismatische Kring Hasselt Cultureel Centrum Hasselt 'Vergaderzaal 1', Kunstlaan 5, 3500 Hasselt (AFGELAST) 13 - 16.30h.
Zo. 6 EGMP Leuven Bowling ANGLO, Pleinstraat 53, 3220 Holsbeek (AFGELAST) 8.30 - 12.30h.
EGMP ZW-Vlaanderen Parochiaal Centrum "Kartouchke", Ingelmunsterstraat 8, 8870 Izegem 8 - 12h.
Numismatica Edelweissje Zaal 'Sint-Katarina', N. Cleynaertslaan 1, 3500 Hasselt (AFGELAST) 8 - 12h.
Wase Ruilclub Puyenbeke Stadion, Watermolenstraat 104, 9111 Sint-Niklaas 9 - 12h.
Di. 8 Numismatische Kring Zeeland Hof Mondriaan, Vrijlandstraat 28, 3537 EE Middelburg (NL) 18.30 - 21.30h.
Wo. 9 Numismatische Kring Brabant Cafézaal 'Bar Le Duc', Korenbrugstraat 5-7, 5211 EG 's-Hertogenbosch (NL) 19.45 - 21.45h.
Vr. 11 AEN Verviers Ecole des Sacrés-Coeurs, 33 rue de la Moinerie à 4800 Petit-Rechain 18.30 - 21.30h.
Za.12 AEN Nivelles Collège Sainte Gertrude, Faubourg de Mons 1, 1400 Nijvel 14 - 17h.
Gent-West Muntcentrale vzw Centrum Reinaert, Reinaertstraat 28, 9000 Gent  12.30 - 16h.
Europese Verzamelaars Beurs Zaal 'Lunch Garden', Boulevard du Souverain 240, 1160 Oudergem (VOTG) 8.30 - 12h.
Diestse studiekring voor numismatiek Elckerlyzaal Cultureel Centrum Begijnhof, 3290 Diest (geen ruiltafels) 14.30 - 17.30h.
Jean Elsen & ses Fils s.a.Veiling Nr.147
Tervurenlaan 65, 1040 Brussel   
Inl. Tel. 02/734.63.56   Fax: 02/735.77.78  E-mail: advertising@elsen.be
 
Zo. 13 Num. Kring St-Truidense Verzamelaars Oud atheneum (naast nieuw gemeentehuis), Zoutstraat 6, 3800 St-Truiden 7.30 - 12h.
Wase Ruilclub Puyenbeke Stadion, Watermolenstraat 104, 9111 Sint-Niklaas 9 - 12h.
C.N. Val de Salm - Vielsalm Salle Quartier de la Gare (à droite de la gare de Vielsalm), Rue de la Station, 6690 Vielsalm (AFGELAST) 9 - 12h.
17de Internationale Beurs ‘Coin Event’ - Numismatica Herentals (AFGELAST)
Sporthal “De Vossenberg” Markgravenstraat 107, 2200 Herentals 
E-mail: rudy.dillen@telenet.be
8.30 - 15 h.
Ma. 14 EGMP Brugge Lokaal C.M. Koningin Astridlaan 2, 8200 St Michiels-Brugge (VOTG) vanaf 19h.
Za. 19 EGMP Antwerpen Zaal 'Ruggehof', Frans Van Dijckstraat 46, 2100 Deurne (AFGELAST) 12.30 - 16.30h.
AEN Verviers Ecole Saint-Fiacre, Rue du Husquet 26, 4820 Dison 8 - 12h.
Gent-West Muntcentrale vzw Centrum Reinaert, Reinaertstraat 28, 9000 Gent  12.30 - 16h.
Europese Verzamelaars Beurs Zaal 'Lunch Garden', Boulevard du Souverain 240, 1160 Oudergem (VOTG) 8.30 - 12h.
Munten- en bankbiljettenveiling - The coinhouse-auctions
Live & Room Auction  Inl. Tel. 0468/32.76.35 E-mail: info@thecoinhouse-auctions.eu
 
Zo. 20 EGMP ZW-Vlaanderen Cultureel Centrum 'Het Spoor', Eilandstraat 6, 8530 Harelbeke (VOTG) 13 - 16h.
AEN Liège Centre 104 (Collège St-Servais), 104 Rue Saint-Gilles, 4000 Liège 8.30 - 12h.
Wase Ruilclub Puyenbeke Stadion, Watermolenstraat 104, 9111 Sint-Niklaas 9 - 12h.
Muntverzamelaars Wetteren Cafe 'Den Dries', Beernaertsplein 15, 9230 Wetteren 9 - 12h.
Go Collections Centre Culturel, Rue Haute 1, 6041 Gosselies (AFGELAST) 8.30 - 12h.
Za. 26 Gent-West Muntcentrale vzw Centrum Reinaert, Reinaertstraat 28, 9000 Gent  12.30 - 16h.
Europese Verzamelaars Beurs Zaal 'Lunch Garden', Boulevard du Souverain 240, 1160 Oudergem (VOTG) 8.30 - 12h.
Zo. 27 EGMP Aalst
Sociaal Centrum Immerzeel, Rerum Novarumstraat 4, Aalst 9 - 12h.
EGMP Tienen Zaal Café 't Hoekske, Oude Leuvensestraat 93, 3300 Tienen (AFGELAST) 9 - 12h.
AEN La Louvière Salle au Coq Wallon , Place Jules Mansart 7, 7100 La Louvière (AFGELAST) 8.30 - 11.30h.
Wase Ruilclub Puyenbeke Stadion, Watermolenstraat 104, 9111 Sint-Niklaas 9 - 12h.

Boven