Vorige 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 Volgende

Lot Thema Afbeelding Omschrijving Metaal Staat  Inzet €
151     Nederland goede doelen euroset 1999 Cliniclowns  2002 Beatrix inclusief muntset 1994 Friesland divers UNC 12
152 Frankrijk 100 francs 1994 olympische spelen Ag QP 14
153   2 francs 1866 K Napoleon III R Ag F+ 8
154   20 francs 1933 Ag Pr 5
155   20 francs 1933, 1934, 1938 Ag Zf/Pr 18
156   20 francs 1934 Ag UNC 7
157   3de en 4de republiek 10 francs 1933-1934-1949-1949b divers divers 4
158   3de republiek 5 francs   1873 A  (3x) Ag F/FDC 24
159     3de republiek 5 francs 1937    R Ni FDC 40
160   5 francs   1834 W en 1845 W    Louis Philippe Ag Zf- 16
161   5 francs   1868 BB en 1869 BB   Napoleon III Ag Zf 16
162   5 francs 1849 A tweede republiek Ag Zf 10
163   lot  2 francs  Semeuse  1914, 1916 en 1917 Ag Pr/ FDC 4
164   lot 1 franc  Semeuse  1912, 1915 (2x), 1916 en 1918 (2x) Ag Pr/ FDC 10
165   lot van 3 munten  1/2 franc  Semeuse  1914, 1917 en 1919 Ag FDC 2
166   5 francs 1811 Napoleon Ag Zfr- 15
167   5 francs 1817 B  Louis XVIII Ag Zfr- 13
168 Griekenland   20 drachmai 1960 Paul I Ag UNC 4
169   20 drachmai 1965 Paul I Ag BU 6
170   30 drachmai 1964 huwelijk Constantijn Ag FDC 3.5
171   500-200-100 drachme 1981 Olympische Spelen Ag QP 20
172   30 drachmai 1964 Konstantinos II en Annamaria Ag FDC 5
173 Gronsveld dubbele mijt Theodoor van Bronckhorst (1444-1451) Lucas 7 Bl Zf 150
174   oord Joost-Maximiliaan van Bronckhorst (1617-1662) Lucas 100 Cu Zf 60
175   oord Joost-Maximiliaan van Bronckhorst (1617-1662) Lucas 86 geslagen op oord van Luik) Cu Zf 50
176 Groot-Brittannië shilling 1887 Victoria (broche met gesoldeerde speld) Ag Pr 10
177   one crown 1821 Georges IV Ag Zf- 45
178   one shilling 1834 William IIII Ag F+ 14
179   verzameling van 5 verschillende munten van 5 £ Prince of Wales 1998 - Queen mother 2000 - queen Victoria 2001 - Trafalgar 2005 - William and Catherine 2011 CuNi Pr/FDC 25
180     5 £ golden wedding crown in blister CuNi UNC 5
181   1 shilling  1925   George V Ag UNC 5
182 Hongarijë 5 forint  1947 Ag UNC 4
183   5 pengo 1938 Ag Pr 12
184 Hongkong Brits 1 cent 1863 Victoria Cu ZF+ 4
185 India 1 rupee 1912 George V Ag UNC 10
186   10 rupees 1975 CuNi UNC 4
187   lot van 3 zilveren munten 19de eeuw  (te identificeren) Ag Zf+ 9
188   Brits 1 rupee 1944 KM557,1 Ag Pr 9
189 Isle of Man 1/2 penny token 1830 (John Caine's coinage) KMTn 16 R Ae Pr 15
190 Italiaanse Staten Sardinie 20 lire 1849 Carolus Albertus Au Zf 220
191 Italië Sardinie 20 lire 1827 Carolus Felix Au Zf+ 220
192   koninkrijk 20 centesimi 1863 MBN Ag Pr 5
193   koninkrijk 5 lire 1870M-1871M-1874M-1875M-1876R-1878R Ag Zf 40
194   50 centesimi 1924 Vittorio Emmanuel II met gekartelde rand! R Ni Zfr 16
195   5 lire 1877 R Ag Zfr 18
196   5 lire 1874 M BN    Vittorio Emanuele II Ag Zfr 9
197   20 lire   1927 R  A..VI    Vittorio Emanuele III Ag Pr 200
198     500 lire   1965 R Ag ZF 3
199 Japan Mutsuhito One yen Yr.37  (1904)     gepoetst Ag Zf 25
200 Jemen riyal   AH1382 (AD 1963) Ag UNC 10
201 Keulen   denier  Philip von Heinsberg Ag F/Zf 20
202 Letland   2 lati 1926 Ag Pr 5
203     5 lati 1932 Ag UNC 10
204     5 lati 1929 Ag Pr 10
205     5 lati 1931 Ag ZF 10
206 Literatuur A. DE WITTE La médaille en Belgique au XIXième siècle (1906) + de medaille in België 1969-1971 (2)     7.5
207     DEBELDER en MORIN Munten van België van 1832 tot 1967     5
208   ATTWOOD en POWELL Medals of dishonour The British Museum 2009     15
209     Austrian Money History OeNB 2007     4
210   BERTELE Numismatique byzantine (ism met Morrisson) 1978     20
211   BOUTIN Monnaies des empires de Byzance 1983     25
212     BUCHET en TOUSSAINT  Aperçu de la mésaille en Belgique dans la première moitié du XXième siècle Jambes 2007     18
213     BUYST De bank, de frank en de euro Anderhalve eeuw Nationale Bank van België Lannoo 2005     20
214     DASPRE Trois siècles de billets Français éditions Hervas 1990     14
215   De figueren van alle Goude en Silvere penninghen…Antwerpen Guilliaem van Parijs 1580 volle lederen band     350
216   DE STREEL Portretten van de Belgische adel op medailles van 1930 tot op heden Herent 2014     35
217     DETHLEFS en STEGUWEIT Deutsche Gedenkmunzen seit 1949 Gestaltung und GestalterGeldkunst Kunstgeld 2005     20
218   EIMER British commemorative medals 2010     60
219   F. ALVIN Les portraits en médailles des célébrités de la Belgique     5
220   F. WILLEMS Keltische munten Dendermonde 1985 &nbs;   5
221     FRISIONE Monete di Roma Imperiale da Augusto a Romolo Augustolo La Moneta Genua     10
222     GEMEENTEKREDIET Een munt voor Europa Nederlandse en Engelse versie 1991     10
223   H. VANHOUDT Atlas der munten van België Herent 1996     10
224   HACKENS le monnayage Byzantine émission-usage-message 1984     15
225     HAXBY La monnaie royale Canadienne et notre système monétaire - Pièces à L'appui 1984     18