Vorige 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 Volgende

Lot Thema Afbeelding Omschrijving Metaal Staat  Inzet €
376 Medailles   Frankrijk administration des monnaies et medailles Ae Zf 10
377     Frankrijk Vz Marinus le Pigny (...-1521) AET 67/P. Robiney Medicus Facierat Kz école de médécine et de pharmacie de Rouen Hoogreliëf (Louis Delarue Orfèvre) + bronsstempel (rand) Ae Pr 20
378     Generali 100 jaar in België 1901-2001 genummerd 249/500 (Coelho) Ae FDC 18
379     GHLuxembourg groothertogin Charlotte 1986 (Lannoye) Ae Pr 10
380     Groot-Brittannie domina potentis imperii, éénzijdig Ae FDC 15
381     Groot-Brittannië George V en queen Mary 1911 wit metaal Pr 5
382     Groot-Brittannië opening Crystal Palace 1854 HK-8 (Pinches) wit metaal Pr 20
383     grote éénzijdige plaket met voorstelling van mensen die Fortuna achterna lopen terwijl de dood met zeis en zandloper toekijkt Initialen MM R Ae Pr- 50
384     heropbouw van België (G. Petit) 71 mm Ae Pr 18
385     huwelijk van prins Leopold en prinses Astrid (hertogen van Brabant) Les amis de la médaille d'art 1926 70 mm (P. Theunis) Ae Pr 10
386     huwelijkspenning Sertons 28 juni 1997 (in doosje) Ae FDC 5
387     Irak 500 fils 1959 1ste verjaardag  republiek generaal Abdul Karim Kassem Ag Zf 25
388     Irak militaire speld Sadam Hoessein   Zf 8
389     Japan militaire decoratie Rising Sun 8th Class (zonder lint) Ag Pr 25
390     kalendermedaille 2002 KMB721 oplage 31 ex. Nederlandse tekst tombak FDC 15
391     kalendermedaille 2003 KMB735 oplage 88 ex. Nederlandse tekst tombak FDC 15
392     tombakkalendermedaille 2004  KMB758 oplage 44 ex. Nederlandse tekst tombak FDC 15
393     kalendermedaille 2010 in cassette (voorzijde Verlee 1969) Cu FDC 18
394     kalendermedaille 2011 (Lannoye) 730 gram Cu FDC 20
395     kalendermedaille 2011 (Lannoye) 820 gram Ae FDC 20
396     Ruanda-Urundi belastingsplaatje veehouderij 1941 éénzijdig Al Zf+ 20
397     kleine medaille Mutualité et retraite (Javaux/ De Greef) Ae   5
398     koning Boudewijn zonder bril (Lannoye) Ae FDC 5
399     kroningsmedaille koning Filip I 2013  in origineel doosje 75 mm (B. Debacker) Ae FDC 40
400     Leopold I Astrid Boudewijn en Albert II keerzijde paleizen van de Coburgs Verguld Koninklijke Munt (4) verguld Ae Bu 10
401     Leuven KUL Aux dames de Louvain l'union chorale et symphonique 50,4 mm Waerzeggers II-1 de universiteit nr 584 Ae Pr 20
402     Leuven KUL Chemicum lovansiem te esse memonto opgedragen aan Henri Deloge 1943-1973 (Vermeylen) 61,3 mm Ae Pr 20
403     Leuven KUL penning opgedragen aan Leon Verhelst 1898-1938 (Leplae) Ae Pr 20
404     Mechelen gouden huwelijksjubileum 2015 verguld metaal FDC 8
405     medaille provincie Brabant Ae Pr 5
406     medaille Vlaamsche en Fransche talen eerste prijs (Asthoewer) Cu Zf 5
407     ministerie van landbouw zangvogel (vinkenzetting?) verguld Ae FDC 5
408     Nederland 65ste herdenking bevrijding 5 mei 1945-2010 Ag QP 10
409     Nederland inhuldiging koningin Wilhelmina 1898 Cu FDC 10
410     Nederland Kon. Zoölogisch genootschap Artis 188? (Wiener) Cu Zf 30
411     Nederland Scheveningen internationale sport- visscherij- en paardententoonstelling 1892 medaille toegekend aan P. Senecaut uit Mechelen in origineel doosje van Begeer Hofleverancier Cu VzZF/Kz Pr 20
412     Nederlanden kannunik Guillaume de Buri (Bury), 1641  (A. Waterloos) 48,55 mm 37,95 g RBN 1913 Smolderen 58 R messing Zf- 190
413     Oostenrijkse Nederlanden  1ste steen kerk Coudenberg 17/1/1776 Carolus Cu Zf- 35
414     Oostenrijkse Nederlanden  Franc of Bruges 1752 sd Maria-Theresia Heylbrouck Ag F 53
415     Oostenrijkse Nederlanden  Inhuldiging Namen 1781 Jozef II (Van Berckel) R Sn Zf+/Pr 45
416     Oostenrijkse Nederlanden Intrede Jozef II (naslag) Cu Zf/Pr 40
417     Oostenrijkse Nederlanden  kroning Leopold II in Frankfurt 1790 (Roettiers) Sn Pr 29
418     Oostenrijkse Nederlanden Staten van Namen 1792 (Van Berckel) Cu Pr 27
419     PBE energie 1978 KMB316 Ae Pr 5
420     penning opgedragen aan geoloog Maurice Robert 1955 (Marcel Wolfers) Ae Pr 10
421     Polen Gostyn brandweermedaille 1994 Ae Pr 8
422     portret De Croix Saint Gilles 1916 door de Tombay (1912) Lefebure 1143 Ae Pr 7
423     prijs van de provincie Brabant 1971 (in originele licht-beschadigde cassette) Ae FDC 5
424     promotie van de medaille lot van 25 jaargiften volledige verzameling (1992 ontbreekt) Ae FDC 9.5
425     rechthoekige medaille éénzijdig Alfred Soupaert (Devillez) Cu Pr 5
426     rechthoekige medaille haantje  Federation Nationale Belge des societés d'elevage (Delin) Ae Pr 5
427     rechthoekige medaille Societé Royale de Timbrologie Ae Zf/Pr 5
428     rechthoekige medaille Societé de litterature de Wallone 1931 Ae Pr 5
429     renaissancepenning opgedragen aan Jean Baptist Houwaert 1578 vz buste door (P.F. Alexander (1520-1578)) 64 mm Ae Zf 95
430     René de Buck autopiloot 1927 hoogreliëf (Suzy De Grauw) Ae Pr 5
431     tuin- en landbouwgenootschap van Lier (Asthoewer) Cu Zf 5
432     verzonken schatten van Egypte (P. Huybrechts) (email) Cu FDC 30
433     vrienden van de medaille Ae FDC 5
434     WO I aan generaal Georges Leman/Fort Loncin 15/8/1914 (Devreese) 71 mm Ae Pr 18
435     Xl anniversaire du foyer Montagnard Edmond Yemaux door R. Michel ref. Medaille in België 51-76 nr 395 Ae Pr 5
436     Zaïre Gbadolite Marie La Misericorde In memoriam mama Mobutu Ae FDC 10
437     zelfportret Julien Lefevre KMB308 Ae FDC 15
438     Zuid-Afrika koninklijk bezoek aan Zuid-Afrika 1947 wit metaal Zf 5
439     Zuidelijke Nederlanden aartshertog Charles-Louis, geschonken voor 1794, 1793 Brussel 34,3 mm De Coster 930 de laatste penning van de Oostenrijkse Nederlanden. Na de nederlaag van Fleurus op 26 juni 1794 werd het geannexeerd door Frankrijk Ae Pr- 25
440     Zuidelijke Nederlanden Brussel medaille opgedragen aan Engelbert Maes (1545-1630) voorzitter van de geheime raad te Brussel (A. Waterloos) 47 mm 22,43 g Van Lon II S142 Ag Zf/Pr 240
441     België Luik wereldtentoonstelling 1905 oplage 255 exemplaren Michaux R Ag Pr/FDC 95
442     Malta penning Jean de La Valette (uitgifte Centrale Bank van Malta) in blister KMB813 tombak FDC 5
443 Mexico   1 peso 1958 Ag Zf 1
444     25 pesos 1968 Olympische Spelen Ag UNC 5
445     25 pesos 1968 Olympische Spelen Ag Pr/FDC 5
446 Nederland   1 cent 1924 keydate R Ae Zf 10
447     2½  gulden 1939 Ag FDC 9
448     3 zilveren medailles 10 sceatta 1976 Elst 10 sterling 1977 Noordoostpolder 10 cromstaert Hulst 1980 Ag UNC/QP 15
449     50 gulden 1984 Willem Van Oranje-herdenking in cassette Ag QP 13
450     lot van 75 penningen, medailles, jetons divers Zf/QP 65