Vorige 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 Volgende

Lot Thema Afbeelding Omschrijving Metaal Staat  Inzet €
301 Medailles   België AFV 1983 vriendenkring Financiën (Courtens) KMB382 oplage 226 ex. Cu Pr 10
302     België Argus Drogenbosch 10de verjaardag 1967 KMB191 groot model Ae FDC 20
303     België baron Simonart Breendonk 1977 Ae FDC 8
304     België Belgica 1972 De Bast portret koning Albert KMB261 Ae Pr 10
305     België beloningsmedaille Expo 58 (Leplae) KMB073 Cu Pr 20
306     België Boudewijn officiële medaille 1970 KMB248 Ae Pr 5
307     België classe d'architecture Médaille du gouvernement toegekend  aan J. De Proost schooljaar 1927-1928 Ae Pr 5
308     België Colaert 2007 (Toussaint) KMB784 Ae FDC 25
309     België De kasteelvink Ae Zf/Pr 5
310     België diplomamedaille KBGN 1948 (Veyrat) u Pr 20
311     België E. Van den Brouck Numismaat 1904 (Devreese) Ae Zf/Pr 15
312     België ereteken bisdom Hasselt 1968 verguld R KMB210 (2) verguld Ae FDC 12
313     België Europa EMC-medaille Ceustermans 2002 KMB731 Ag FDC 20
314     België Eyskens (Lannoye) Ae FDC 7
315     België gemeente Vorst (L. Hoffman) Ae Sf 5
316     België Gestel (Berlaar) 25 jaar landbouwerszonen 1880-1905 R verguld Ae Pr 18
317     België Hippoliet van Peene 1961 Servranckx KMB103 Ae FDC 10
318     België Jan de Lichte 1981 (Roel D'Haese) KMB361 R Cu FDC 50
319     België Jette 1977 (Ianchelevicky) KMB307 oplage 100 exemplaren tombak FDC 25
320     België Johannes-Paulus II 1985 (Lannoye) Ae FDC 15
321     België Jules De Becker (Geefs) Ae FDC 15
322     België KUL officiële medaille 1971 Cu FDC 15
323     België Leopold II Hertog van Brabant 1853 (L. Wiener) Cu Pr 25
324     België Leuven KUL oprichting Universiteit van Leuven 1845 (Jouvenel) Cu Zf 15
325     België liften Canal du centre 1988 (Stievenart) KMB465 Ae Pr 15
326     België Louis De Wolf 1959 KMB086 verzilverd Pr 20
327     België Maldague 1994 KMB (Geldhof) similor FDC 12
328     België Mauricio Leroy 1985 Koninklijke academie (Neujean) KMB424 oplage 162 ex. tombak FDC 25
329     België Minckelers (Frans Vermeylen) Ae FDC 15
330     België Ministerie van Landbouw Vinkenzetting verguld metaal FDC 5
331   België onafhankelijkheidsstrijd 1832 generaal Chassé opperbevelhebber van het kasteel van Antwerpen (Vanderkellen) Ae Zf 20
332   België Oprichting universiteit Leuven 1845 (Jouvenel) Cu Pr 20
333   België penningen promotie medaille (11 verschillende) Ae FDC 15
334   België provincie Limburg (Mailleux) kz beschadigd 1952 KMB21 Ae Zf 20
335   België reclamemedaille Simca-Nivelles 1969 (Aglane) Sn Zf 50
336   België Rode Kruis van België 2 medailles en ereteken divers Pr 5
337   België Tentoonstelling 1880 (Lemaire) Cu Pr 10
338   België de Brouckère 1865 (Hart) Cu Zf/Pr 25
339   België Trophee international FN (Mambourg) Ae Pr 12
340   België Varen (Between heaven and earth) Oostende 2001 (De Blick) KMB727 oplage 306 ex. Ae FDC 10
341   België verzameling van 5 penningen nieuwjaar (Fisch 1953 - in memoriam - varia) Ae FDC 10
342   België woningfonds 1978 KMB325 Ae FDC 10
343   Belgische aanwezigheid in Midden-Afrika (Duterme/Huybrechts) wit metaal FDC 10
344   Bergen Mereau des pompiers 30/09/1775 's Annales du Cercle Archéologique de Mons Tome XVIII 1883 blz 44 nr 114 en 116 grote en kleine module R (2)     75
345     Boudewijn 1930-1993 in cassette (Lannoye) Ae FDC 10
346     Boudewijn koninklijke dynastie van België verzilverd 47 ex.   BU 45
347   Brabant prijs van de provincie 1971 (in beschadigde cassette) Ae FDC 8
348   British empire expedition E Carter Preston 1924 Ae FDC 40
349   Bronzen plaket Ecole d'art Applique à la bijouterie 1909 (Theunis) Ae Pr 25
350   Bronzen plaket sokkel met afbeelding van de buste van Wolfers 1821-1892 Louis/Wolfers/ fonda/ l'atelier/ d'orfevrerie/en 1850 /hommage à sa mémoire(De Rudder) Kz vrouw met vaas en juwelenketting 55 x 77 mm 176 g Ae Pr 40
351     Brussel Cercle Gaulois Bruxelles (Van Dionant) 70 mm R   Pr- 45
352     Brussel gegraveerde penning van de burgerwacht divisie artillerie prix du major commandant TIR de 1891 toegekend aan Louis De Grave R 45,5 mm 27,68 g vermeil Pr 70
353     Brussel muziekfestival op 28 september 1869 65 mm (A. Geefs) Ae Pr- 20
354     Brussel penning 1820 Vz zittende allegorie met boom, engel met bijenkorf, lauwerkrans, hoorn des overvloeds, schild Kz krans zonder inscriptie 58 mm (Braemt) Dirks p 150 nr 164 Ae Pr- 20
355     Brussel Wereldtentoonstelling 1897 (Lagae en Wolfers) Ae Pr 20
356     centenaire de L'indépendance expo 1930 Liège (Lissoir) Ae Zf/Pr 5
357     centenaire de l'ouverture de la Bibliothèque Royale de Belgique 1840-1940 Les amis de la médaille d'art  70 mm (P. Theunis) Ae Pr 10
358     clinique César de Paepe (E. Wijnants) ,925 Ag naslag Ag FDC 40
359     club avicole du Barbu Nain Exposition-sélection du 11 novembre 1911 zilveren hangertje in houder (Fisch) Brussel Ag FDC 20
360     de piloot (Lannoye) KMB448 1987 Cu FDC 10
361     discuswerper (Victor Michel) Cu Pr 5
362     Duitsland oprichting Duits keizerrijk 1871 (Charles Wiener) Cu Pr 25
363     Duitsland Walhalla (Jacob Wiener) Cu Zf 18
364     Eenzijdig verguld plaket met naakt borstbeeld van koning Albert I met lauwerkrans in profiel naar links Août 1914 qui ne craint pas la mort ne craint point les menaçes…(Devreese) 91 x 62 mm Ae Pr 20
365     ereteken Foedus Musicorum Belarum 3de klasse in doosje (met revers-speld)   FDC 5
366     erkentelijkheidsmedaille 1914-1918 aan Gabriel Baugniez (Peruwelz) Gobert Ae Pr 10
367     ereteken ACV hulde en erkentelijkheid (in doosje)   FDC 5
368     Esperanto-congres Linz-Danubo 1955   Pr 6
369     FAO Dorothy Nyembe 1976-1977 Ceres en agricolamedaille Al QP 5
370     FAO Grace of Monaco 1976-1977 Ceres en agricolamedaille R Al FDC 5
371     FAO Julius Nyerere 1976-1977 Ceres en agricolamedaille Al FDC 5
372     FAO Sirimavo Bandanaraike 1976-1977 Ceres en agricolamedaille Al QP 5
373     force de la providence 1998 KM682 Ae FDC 10
374     Frankrijk Comité des jardins-potagers du 17e arrondissement de Paris 1922 wit metaal Pr 7
375     Frankrijk inhuldiging standbeeld Napoleon 1974 (Thurotte) gepatineerd Cu FDC 9