Vorige 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 Volgende

Lot Thema Afbeelding Omschrijving Metaal Staat  Inzet €
526 Varia   12 tokens in bakeliet en plastiek (oa Spa, Oostende, Herbestahl, Vossenhoek, Kortgene…)   zf/pr 5
527   originele affiche 8 januari 1828 België onder Nederlands bewind berigt van de regering der stad Brussel in verband met het verwisselen bij het gewigt der oude koperen munten - interessant (gedrukt in Brussel bij drukkerij van Bols-Wittouck op de Groote Markt) papier pr 45
528   globaal overzicht van de munten van alle keizers van het Romeinse Rijk in een verzorgde kader met vergulde omlijsting - vakkundig ingelijst - formaat papier/glas/hout fdc 95
529     9 gemengde eretekens te identificeren   divers 9
530     religieus draagteken vergulde monstrans     25
531     10,1 kg munten in zuiver nikkel Ni divers 110
532     expo 58 pin   pr 5
533     Beneluxset 1994 3 zilveren munten in cassette Ag proof 20
534     Stad Herentals gemeentepenning Willy Van Nueten 100 palmen 26/7/1982 Ag bu 7
535     Meer dan 200 biljetten, ook betere, sommige nog inwisselbaar (Bhutan, Brazilie 1994 ND, Ceylon KM77, Iraq KM53 en 58, Italia 5000 lire 102, libie KM34, Morocco KM 67 Polen KM 173 en 174 Sri Lanka KM 119 Turkey KM174) papier fr-fdc 45
536     gemengd lot set Vaticaan 1970 met medaille Johannes Paulus II (!) coins of the European Union Greece set 2002 hard case, crown 1977 Groot-Brittanië, muntset Turkije en Israël (opgeplakt ?), medaille Manneke Pis… divers pr-fdc 10
537     Groot lot inwisselbare pasmunten Denemarken 220 kroon, Spanje 3900 pesetas, Duitsland 21 mark, Canada, USA, Zwitserland… divers divers 45
538   Groot lot zilveren munten USA, Frankrijk, Nederland, Mexico, bruto 275 gram Ag divers 50
539   Groot lot zilveren munten België Leopold III en Boudewijn bruto +/- 155 gram Ag divers 40
540   lot zilveren munten Duitsland Keizerrijk en derde rijk 80 gram bruto Ag divers 30
541   Groot lot zilveren munten Leopold II en Albert I +/- 150 gram zuiver zilver Ag divers 50
542     ongeveer 6.8 kg Belgisch klein geld niet-zilver en niet uitgesorteerd divers divers 25
543     13,4 kg wereldmunten zeer goede sortering - niet uitgezocht - verzameld in de loop van 30 jaar - gedeeltelijk inwisselbaar divers divers 100
544     blikken doos met Belgische munten in munthouders divers divers 15
545     32 munten 5 frank zilver Leopold II diverse jaartallen Ag zf-pr 250
546     10 munten 100 frank zilver type Rau diverse jaartallen Ag zf-pr 55
547     50 munten 50 frank zilver Mercurius + 6 munten 20 frank Mercurius Ag zf/pr 220
548     Album met ongeveer 300 Belgische munten waarvan ongeveer 150 gram zilver     75
549   Lotje munten oostenrijkse nederlanden (9) Cu fr-zfr 4
550     ongeveer 2,5 kg betere wereldmunten gedeeltelijk nog inwisselbaar divers divers 10
551     ongeveer 2,9 kg betere wereldmunten minstens 15 € nominaal nwisselbaar divers divers 20
552     Lot van 7 gemengde penningen (Casino Spa, tram,…) divers divers 5
553     Antwerpen mereau OLV-kerk 1636 + mereau 1827   zf 12
554     Antwerpen Natiepenning Zilversmids hele dag nr 35 R CuAl Sn zf 10
555     2 hondenpenningen Brabant 1923 (Al) en België 1926 (Cu) divers zf+ 5
556     Groot Brittannië lot van 12 diverse jetons CuZn divers 5
557   Belgische provincies 2 keer 10 penningen in opbergkaart Ni fdc 15
558     Ieper Pausbezoek 15 bronzen penningen in opbergkaart (x2) Ae fdc 15
559     Brugge reeks van 15 bronzen penningen in opbergkaart Ae fdc 15
560     Roeselare reeks van 15 bronzen penningen (2x) Ae fdc 20
561     Reeks van 12 penningen Olympische Spelen (x2) 50 olympics 1906-1981 Albr op staal fdc 10
562     NCOV reeks van 8 penningen (x2) Ae fdc 30
563     devotie lotje van 60 schapulieren     30
564     devotie lotje van 66 diversen ivm Lourdes     30
565     devotie lotje Scherpenheuvel en Johannes Berchmans en Brugge Heilig Bloed en Hasselt Virga Jesse (15)     30
566   Antwerpen reeks van 7 gemeentepenningen stadspoorten in originele cassette zowel in alpaca als in zilver 1982 alpaca/Ag fdc 80
567   12 penningen van stripfiguren 37 mm in tombak en CuNi uitgifteprijs 150 €   pr 50
568   België dynastie 8 verzilverde medailles uitgifte 240 €   fdc 35
569   België dynastie Boudewijn 7 zwaar verzilverde penningen 210 €   fdc 30
570   België dynastie 18 vergulde bronzen medailles voorzijde koningshuis keerzijde paleizen van onze dynastie (Boudewijn, Albert II, Leopold I, Astrid   fdc 45
571   Belgie dynastie groot lot van 30 gepatineerde bronzen medailles   fdc 35
572   België dynastie 13 diverse medailles in cassette ongeveer 120gram zilver Ag fdc 60
573     Lot gemengde medailles 10 stuks ongeveer 165 gram zilver Ag fdc 75
574     lot gemengde medailles 9 stuks ongeveer 165 gram zilver Ag fdc 75
575     Muntweegschaal en 25 muntgewichten in 2 houten opbergdozen Elberfeld (Hertogdorm Berg) 18de eeuw - Gnäd:privil:Goldwagenmacher und Eichmeister J Melchior Kruse in Eberfeld Frabric: und Approb; diese und andere sorten von Goldwagen     1000
576     groot lot medailles, devotie, hondenmedailles en prullaria divers divers 10
577     Ieper Pausbezoek 15 bronzen penningen x2 + verzilverde versie Ae/Ag plated fdc 30
578 Literatuur Moreaux Michel Monnaies Sassanides 1993     3
579   Göbl Robert Sasanian Numismatics Volume I 1971     35
580   Ratto R., Monnaies Byzantines et d'autres pays contemporaines à l'époque Byzantine 1959     15
581   Witthing P.D. Monnaies byzantines/ Byzantine coins 1973 (2 werken)     10
582   Malloy-preston-Seltman Coins of the crusader states éde editie 2004     15
583   Feind Robert Byzantinische monogramme und eigennamen 2010 (Duits en Engels)     34
584   Foss Clive Byzantine coins an introduction with a catalogue Dumberton Oaks Coll 2008     20
585   Gaube Heinz Arabosasanidische numismatik volume II 1973     40
586   Schulze Ingrid The standing Caliph Coins of Jeruzalem 2016     25
587   Goodwin Tony Arab-Byzantine coins and history 2012     25
588   Lot van 3 werken Pasmans-Vandamme De medailles van Pierre Theunis Van stater tot ecu, 26 eeuwen Europese munt - Druart l'improbable royaume du Zaboulistan 2007     5
589   Michael T and Schmidt T.L Standard Catalogue of World Coins 12th edition 2001-to date 1488 blz   Nieuw 20
590   Numismatic Pocket 9Thirion en Bingen Monnaies conventionelles et monnaies de nécessité Belges (1816-1918)     6
591   Michael T Standard Catalogue of World Coins 11th edition 2001-to date 1392 blz     15
592   Cuhaj S Standard catalog of World Paper Money Modern issues 1961 to present 16th edition     12
593   Maas en munt Historische kijk op de nering in het Limburgse Maasdal DSM Heerlen 1984     5
594   Lot van 10 numismatische werken en brochures oa rekenpen- ningen uit de tachtigjarige oorlog, medailles van Verbanck, Roman coins and culture, Esso magazine 1972 jaarverslag koninklijke munt 1980-1989 gedenk- en historiepenningen van de kasteleNij en magistraat Kortrijk Cataloog van de munten van de Oostenrijkse Nederlanden (Waelput)     5
595   Pascal D La folie des médailles et décorations Flammarion 2003     5
596   Link Les signes monetaires Luxembourgeois aout 1991     5
597   De Witte Godefroid Devreese Médailleur Biographie et catalogue de son oeuvre Chalon-sur -saone 1904 (met opdracht en handtekening van A. De Witte !     10
598   De Mey repertoire des monnaies des pays d'en-Bas tome III 1433-1806 Wemmel 1989     6
599   De Mey repertoire de la numismatique des pays d'en-bas 1419-1794 tome I partie meridionale Wemmel 1990     6
600   Ghijssens essai de classement chronologique des monnaies Brabançonnes depuis Godefroid I (1096-1140) jusqu'a la Duchesse Jeanne (1355-1406) Elsen 1983     5
601   Morin Monnaies de Belgique de 1832 à 1863 en supplement médailles commémoratives officielles 1964     10
602   Bogaert L Monnaies essai monétaires épreuves et refrappes du royaume de Belgique et du Congo Editions cultura 1971     40
603   Dupriez Monnaies et essais monétaires du Royaume de Belgique et du Congo Tome I et II + album Planches 1949     175
604   Droulers F Répertoire général des monnaies de Louis XIII à Louis XVI (1610-1792) editions Copenrnicus 500 exemplaires ! (+ bijgevoegd Monnaies Françaises 1789-1981) Gadoury     10
605   Jacobi en Van Beek Gekld van het koninkrijk Pampus associates Amsterdam     8
606   Van Beek Geld Samson uitgeverij Alpen aan de Rijn 1987     8
607   Van Heesch de muntcirculatie tijdens de Romeinse tijd in het noordwesten van Gallia Belgica koninklijke Musea voor Kunst en geschiedenis 1998     20
608   Fuchs 250 years of platinium coinage (1740-1990 ) MDM     8
609   Yeoman a guide book of United States Coins (the official red book) 67th edition 2014     8
610   Rutten Stevensweert Munten en kaarten     8

Vorige 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 Vogende