Vorige 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8

Lot Thema Afbeelding Omschrijving Metaal Staat  Inzet €
526 Spaanse Nederlanden 1/4 kruisrijksdaalder 1569 over 67 Antwerpen Filips II R Ag F/ZF 150
527   1/4 patagon 1633 Antwerpen Filips IV RR Ag Zf 175
528   1/4 patagon 1645 Antwerpen Filips IV Ag Zf 50
529   1/5 filipsdaalder 1567 Maastricht Filips II kleine muntplaat Ag Zf 35
530   1/5 filipsdaalder 1590 Antwerpen Filips II barst in muntplaat Ag Zf 30
531   drie stuiver 1620 Antwerpen Albrecht en Isabella Ag Zf 20
532   dubbele stuiver 1507 (eerste emissie) Antwerpen Karel V Ag Zf 30
533   dubbele stuiver 1593 Antwerpen Filips II Ag Zf 50
534   ducaton 1632 Brussel Filips IV Ag F/Zf 75
535   filipsdaalder 1558 Maastricht Filips II Ag Zf 250
536   groot (1579-1580) Arnhem op naam van Filips II G&H 277 R zwakke slag Ag   170
537   groot (2de emissie) Maastricht Karel V Ag Zf 30
538   groot (eerste emissie) Antwerpen Karel V Ag F+ 15
539   patagon 1616 Antwerpen Albrecht en Isabella Ag Zf/Zf+ 80
540   patagon 1632 Brussel Filips IV Ag Zf 100
541   reaal Antwerpen Albrecht en Isabella VH 595,AN nota overlappende Zc Ag Zf 40
542   schelling 1645 Antwerpen Filips IV Ag Zf/Pr 25
543   schelling 1705 Antwerpen Filips V R Ag F 75
544   statenstuiver 1577 Antwerpen Filips II Ag f/Zf 35
545   stoter 1600 Albrecht en Isabella Ag Zf 40
546   stuiver (2de emissie) Antwerpen Karel V Ag F/Zf 12.5
547   stuiver (2de emissie) Maastricht Karel V Ag F/Zf 20
548   stuiver (eerste emissie) Antwerpen Karel V Ag Zf 20
549   zilveren reaal Antwerpen Karel V Ag Zf 20
550 Spanje   100 pesetas 1966 (1967) Ag UNC 3
551     2 x 100 pesetas 1966 (1968) generaal Franco Ag Pr/FDC 6
552     40 centavos 1866 Isabella Ag Zf/Pr 6
553     5 ecu 1989 Carolus V augustus imperator (in houten cassette) Ag QP 14
554 Tsjechoslovakije   100 korun 1981 en1982     50 korun 1975 Ag UNC 7
555     10 korun  1928 (2x) Ag UNC 8
556     10 korun  1955 en 100 korun 1948  (2x) Ag UNC 6
557     10 korun  1964 en 25 korun 1965 Ag UNC 6
558     100 korun  1955 Ag FDC 10
559     20 korun  1933, 1934 Ag UNC 10
560     20 korun  1937 (2x) Ag Pr 10
561     50 en 25 korun 1955 Ag UNC 10
562     5 korun  1928, 1929, 1930 Ag UNC 10
563     10 korun 1968 narodni divadlo Ag Pr/FDC 9
564 Turkije   2 zolota AH1171  Istanbul    Mustafa III biljoen F à Zf- 10
565     20 kurush AH 1277/7   Abdul Aziz Ag UNC 20
566     5 lira 1979 FAO munt schaars stainless steel UNC 2
567 Uruguay   1000 pesos 1969 FAO Ag Pr 4
568 USA   1 dollar 1983 Olympic Games XXIII olympiade Los Angeles (discuswerper) Ag Pr/FDC 10
569     bicential proof set 1976 (dollar, 1/2 dollar en quarter dollar) Ag QP 5
570     geschenkbox met US uncirculated coins sets 2006 (Philidelphia en Denver) + 2008 (Philidelphia en Denver) 48 munten inclusief 8 commemorative dollars presidenten van de USA divers BU 20
571     Liberty-dollar 2013 Ag   12
572     proofset 2002 S in hardplastic case inclusief 5 quarters divers QP 10
573     proofset 1999 S in hardplastic case inclusief 5 quarters divers QP 10
574 Varia 5 kg gemengde wereldmunten divers divers 15
575   5 kg gemengde wereldmunten divers divers 15
576   5 kg gemengde wereldmunten divers divers 15
577   5 kg gemengde wereldmunten divers divers 15
578     Antwerpen WO I-post afgestempelde betalingsbewijzen 1 franc en 2 francs La fleur de l'orphélin/het wezenbloempje zeldzaam karton FDC 12
579     devotie verzameling van 180 schapulieren divers divers 38
580     gemengde verzameling kleine euromunten (circulatie) 2½ ecu 1993 Maastricht, set Nederland 1980 rijksdaalder en gulden 1980, medaille Latvia divers Pr/FDC 5
581     houdertje voor misgeld jaren 30?     5
582     Japan Tempo Tsuho (1835-1870) 100 mon - te identificeren middeleeuwse munt en valse denarius Gordianus III divers Zf/FDC 5
583     lot biljetten (15) met oa Barbados 2 $ Singapore 11 $ India, België… papier divers 10
584     lot munten antieken en replica's prinsbisdom Luik (70) divers divers 35
585     lot van 11 jetons oa hondenpenningen, muntslag Brussel 1910… divers F/FDC 5
586     lot van 250 gram zilveren munten België, Nederland, Portugal, Luxemburg,… Ag Zf/FDC 85
587     2,5 kg wereldmunten (nog gedeeltelijk inwisselbaar) divers divers 15
588     lot zilveren munten België en Frankrijk (135 gram netto) Ag divers 45
589   muntenkoffer groot formaat houtkleurig     20
590   muntenkoffer groot formaat zwart     20
591     muntenkoffer klein formaat     10
592     muntenkoffer klein formaat inleggers met ronde muntvormen     10
593     stempel ministerie van Onderwijs ae Zf 5
594     verzamelalbum met biljetten oa België¨500 francs / 100 belgas 1938/1939 (3x), Duitsland, diverse exotische landen (ongeveer 65 biljetten) niet uitgezocht! papier divers 10
595     set peilgewichtjes 8 ounces/250 gram (8 stuks) Ae   20
596     verzameling biljetten noodgeld Brugge betaalbaar tussen 15 januari 1915 en 1 mei 1916 - 2x 1 frank 2 frank 5 frank 20 frank 20 frank (ongeldig) 2x 50 frank en 1x 100 frank   Zfr-FDC 100
597   Boek met 200 aandelen confisserie Van Ballaer (Berchem) ter waarde van 1000 frank genummerd van 801 tot en met 1000     5
598     Lot diverse aandelen Tramway de Carthagene - Anglo-Belgian Petroleum Company - Crédit Belge Agricole…     5
599     verzamelbox met 8 strippenningen in blisterverpakking  Spirou, Néron, les Schtroumpfs, Gaston Lagaffe, Bob et Bobette en andere (8) Ae QP 25
600     Asterixmedaille in blisterverpakking 2005 (2x) Ae QP 5
601     United kingdom currency collection European community coin collection (2x) World mints passport Coins collection Europe (Chinese verzamelmap) divers divers 8
602     Lot oude aandelen Societé de mines d'or 6.10.1944-lot Bulgaarse aandelen papier   5
603     Weggeeflot zilveren munten Ag divers 10
604     Weggeeflot munten 4 sets België (89-89-90-2000), wereldmunten divers divers 10
605 Vaticaanstaat 5 lire 1870 Pius IX (A.XXV) Ag Zf 100
606     5 lire 1870 Pius IX (A.XXIV) Ag Zf/Zf+ 78
607     souvenierset met 4 munten 1979, medaille en postzegels divers FDC 12
608 Verenigde Arab. Emiraten   100 dirhams 2005 Khalifa Ben Zayed in originele cassette R Ag Qp 175
609 Zwitserland   verzameling van 16 munten van 5 Zwitserse francs  1974 tem 1988 (KM52 tem KM67) (= 80 CHF) CuNi BU 60
610     verzameling van 17 munten van 5 Zwitserse francs (1974 tot en met 1990 B) 1987 ontbreekt - 1979 Einstein 2x in de verzameling (= 85 CHF) CuNi BU 60
611 Afronder   België euroblisters FDC 2002-2003-2004-2005-2006-2007-2009-2010-2011-2012-2014 (Oostduinkerke) - 2014 (Filip) - 2015 (Waterloo) - 2015 (Bergen) divers BU 140